Razer Orochi V2 farenin makro ayarı nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan WHT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 749

WHT

Decapat
Yer
İstanbul
Razer mouse aldım. Yandaki 2 tuşun fonksiyonunu değiştirmek ve sens ayarlamak istiyorum. Razer Synapse indirdim fakat uygulama açılmıyor, sadece sağ alta simge geliyor tıklıyorum tıklıyorum tepki vermiyor. Nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz? (mouse Razer Orochi V2 Wireless.)

1682526137004.png
En üstteki tıklıyorum açılmıyor hiçbir şey.

Razer mouse aldım. Yandaki 2 tuşun fonksiyonunu değiştirmek ve sens ayarlamak istiyorum. Razer Synapse indirdim fakat uygulama açılmıyor, sadece sağ alta simge geliyor tıklıyorum tıklıyorum tepki vermiyor. Nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz? (mouse Razer Orochi V2 Wireless.)

En üstteki tıklıyorum açılmıyor hiçbir şey.

Razer da önceden makro ayar yeri direk uygulamayla birlikte geliyordu şimdi uygulamanın içinden eklenti indirme yerinden macro yazanı indirmen lazım.

Razer da önceden makro ayar yeri direk uygulamayla birlikte geliyordu şimdi uygulamanın içinden eklenti indirme yerinden macro yazanı indirmen lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
0:17

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
0:17

Hocam uygulama hiç açılmıyor ki. 3 kere silip yükledim. Nasıl yüklenir videosunu adım adım uygulamadım fakat 500 MB yakın indirdikten sonra uygulama hiçbir tepki vermiyor. Razer central açılıyor fakat Synapse hiçbir tepki vermiyor.

1682619590781.png

Çözüm: Denetim masası> program kaldır> bütün Microsoft Visual seçeneklerine sol tıklayıp değiştir ardından repair veya onar seçeneğini seçin. Bazı Visual'lar olmuyor fakat yapılanların hepsine repair ettikten sonra yeniden başlatın sorun çözülüyor.

*Sağ tıklayın :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı