Razer Seiren Mini vs Fifine K669B Condenser

slmysf

Centipat
Daha fazla  
Önceki açtığım konu 600 liraya mikrofon önerisiydi. Sanırım kimse "Bu seviyede istediği gibi bir mikrofon bulamaz." dedi ve öneri yapmaktan çekindi. Bütçemi 1000 liraya geçirdim. Bu 2 mikrofon arasındayım. Razer Seiren Mini daha cazip geliyor şu an. Hangisini önerirsiniz? Mikrofonu ne için kullanacağımı önceki konumdan alıntı olarak yazıyorum:

"Mikrofon seçiminde etken kullanım amacıdır. Genelde Discord'da dostlarımla sohbet ve kendi çapımda amatörce rap deniyorum. Boğuk olmayan, düzgün ve *gerçekten kaliteli* bir ses istiyorum."

Sizce bu iki mikrofondan hangisi daha iyi olur? Dediğim gibi ben Razer Seiren Mini istiyorum. Ama sizin cevaplarınızı da bekliyorum. Varsa "Bunlardan daha iyi, şu ürünü alabilirsin" dediğiniz bir ürün bekliyorum.

Ben de aynı şekilde araştırdım fakat Fifine daha uygun ve güvenilir geldiği için onu tercih ettim. Şu anda çok memnunum.

Ben de aynı şekilde araştırdım fakat Fifine daha uygun ve güvenilir geldiği için onu tercih ettim. Şu anda çok memnunum.
Ayrıca kayıt almayı düşünüyorsan Fifine A8 daha iyi gelecektir

Hocam kendim K669B kullanıyorum, memnunum.

Discord'da sıkıntı çıkarmaz ancak kayıt almak için mikrofon'a minimum 10.000-20.000 TL gibi bir para ayırmak gerekiyor RODE NT2 gibi bir ürün almanız lazım, tabii K669B amatör seviye için yeterli midir bilemem.

Hocam kendim K669B kullanıyorum, memnunum.

Discord'da sıkıntı çıkarmaz ancak kayıt almak için mikrofon'a minimum 10.000-20.000 TL gibi bir para ayırmak gerekiyor RODE NT2 gibi bir ürün almanız lazım, tabii K669B amatör seviye için yeterli midir bilemem.
K669B kullanımınızda herhangi bir kayıt alma işlemi yaptınız mı acaba?

Ayrıca yazdığınız mesaj hakkında şöyle bir şey diyebilirim. Konumda bir kısmı alıntılamıştım yalnızca. Alıntılamadığım kısım "10,20K civarı bir Rode Mikrofon gerekli." sözünüze cevap olabilir ;

"Aşırı derecede süper ve ileri seviyede uğraşmıyorum dediğim gibi o yüzden gidip çok daha yüksek bir bütçeye rode vs. almayacağım. "

Razer'ı Fifine'ye tercih etme sebebim izlediğim yabancı ve Türkçe incelemelerde sesi daha temiz vermesi.

Ayrıca kayıt almayı düşünüyorsan Fifine A8 daha iyi gelecektir
Hocam, 1000TL bütçesine zor çıkabildim açıkcası. Bahsettiğiniz ürünün fiyatı 1.6K civarlarında. Maalesef bu bütçemi aşıyor.

K669B kullanımınızda herhangi bir kayıt alma işlemi yaptınız mı acaba?
Müzik/şarkı olarak hayır hocam, benlik bir hobi/iş değil.
Razer'ı Fifine'ye tercih etme sebebim izlediğim yabancı ve Türkçe incelemelerde sesi daha temiz vermesi.
Razer'ı kendim denemediğim için bir yorum yapamayacağım hocam ne yazık ki.

Geri
Yukarı