Razer sphex V3 alınır mı?

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
Merhaba.
Yeni aldığım Razer Viper Mini model mouse ile birlikte yeni bir mouse pad arayışına girdim. Daha önce N11 üzerinden almış olduğum xrades marka 30x25 bir mouse pad kullanıyordum. Paycell üzerinden biriktirdiğim kupon kodlarım sebebiyle alışverişimi N11 üzerinden gerçekleştirmek durumundayım. Genel olarak kullanacağım mouse markası Razer olduğu için mouse pad olarak da önceliğim Razer. Genel olarak iki seçeneğim var.
İlk olarak Razer sphex v3. (Razer Sphex V3 Small Gaming Mouse Pad Fiyatları ve Özellikleri) kupon kodu ile birlikte fiyatı 27,35 TL oluyor. Ürün hard pad sınıfında.
İkinci olarak SteelSeries QCK mini. (Steelseries Qck Mini Gaming Oyun Mouse Pad Fiyatları ve Özellikleri) kupon kodu ile birlikte fiyatı 49 TL oluyor. Ürün soft pad sınıfında.
Yukarıda da belirttiğim gibi kullanacağım mouse modelinin üretici firması Razer olduğundan dolayı sphex V3 modeline daha yakınım ancak daha önce hard pad kullanmadım. Hard padlerin zamanla mouse skatezlerini aşındırdığına dair yorumlar gördüm. Razer markasının ürettiği soft padleri orijinal olarak maalesef N11 üzerinden görüntüleyemedim. Bu durumda Razer için tek seçeneğim sphex v3. ek olarak da mouse DPI ayarımın 600 ve fare işaretçi hızımın 10 olduğunu belirteyim. Genel olarak sphex v3, sphex V2 veyahut daha önce herhangi bir markanın hard pad modelini deneyimlemiş arkadaşlar hassasiyet ve aşındırma olayı üzerinden yorumlarını esirgemez ise çok mutlu olurum.
Bunun dışında önermek istediğin başka modeller var ise N11 üzerinden olmak üzere önerebilirsiniz.

Geri
Yukarı