Razer Surround Yazılımı MH530 Gibi Stereo Kulaklıklara Ne Kadar Uygun?

CngzBy

Hectopat
Merhabalar. Geçtiğimiz günlerde 350 TL bandında oyuncu kulaklığı için sizlerden tavsiye almıştım. Önerileriniz doğrultusunda Arctis 3 ve CM Masterpulse MH530 arasında kaldım ve halen araştırmamı sürdürüyorum.

Bildiğiniz üzere, Arctis 3 Virtual 7.1 sunarken ne yazık ki MH530'da bu destek yok. Fakat gerek 44mm sürücüleri gerekse daha yüksek dB vermesi ile MH530 müzik için de bir nebze daha kullanışlı. Çok uzun süreler boyunca oyun oynayan biri olarak. 7.1'in (sanal da olsa) varlığı beni mutlu edecektir.

İşte tam da bu noktada Arctis 3 almak yerine, stereo olan MH530'u alarak ve Razer'ın Surround yazılımını da satın alarak verimli bir 7.1 deneyimi elde edebilir miyim? Bunun oyunlarıma ve 'ses kasma' denilen yer tespit etme gücüme katkısı nasıl olur? Ve yeni kulaklık öneriniz de varsa öğrenmekten mutluluk duyarım.

Belirtilen fiyat aralığında Arctis 3 alabilirsiniz. Böylece 7.1 için ek yazılım kullanmanıza gerek kalmaz. MH530 modeline göre çok daha konforludur.
Evet fakat sorun Arctis 3'ün kendi 7.1 yazılımı ile sağlıklı bir deneyim sunamaması. Bu konuda şikayetçileri mevcut. Öte yandan MH530'un performansı daha iyi gibi görünüyor.(En azından donanımsal olarak) Razer surround bu açığı kapatabilir mi?

Evet fakat sorun Arctis 3'ün kendi 7.1 yazılımı ile sağlıklı bir deneyim sunamaması. Bu konuda şikayetçileri mevcut. Öte yandan MH530'un performansı daha iyi gibi görünüyor.(En azından donanımsal olarak) Razer surround bu açığı kapatabilir mi?

Mh530'un performansı gayet güzel aslında dediğiniz gibi. Ayrıca sadece bilgisayar için düşünmüyorsanız dış ortamda ve müzik içinde kullanabilirsiniz. Tabii son karar size kalmış. Harici programlar hakkında birşey söylemem pek doğru olmaz. Satın alım konusunda tercih tabii ki size kalmış.

Mh530'un performansı gayet güzel aslında dediğiniz gibi. Ayrıca sadece bilgisayar için düşünmüyorsanız dış ortamda ve müzik içinde kullanabilirsiniz. Tabii son karar size kalmış. Harici programlar hakkında birşey söylemem pek doğru olmaz. Satın alım konusunda tercih tabii ki size kalmış.
Merhaba, CM Masterpulse serisini inceledikçe hayran kaldım. Ve nihayetinde bir CM Masterpulse MH750 almaya karar verdim. Fakat bir teknoloji mağazasından almak istiyorum. Fakat ürününüzü satan bir mağaza ne yazık ki bulamadım yaşadığım kentte. İnternet üzerinden de kulaklık almak pek istemiyorum. Garanti işlemleri falan sıkıntı olabiliyor. Rica etsem bu konuda benimle irtibata geçer misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı