Stereo kulaklık 7.1 ses kartı ile Surround ses verir mi?

Sorunun genel kullanımda Realtek ses sürücüsünü kullandığını düşünmen ise yanlış düşünüyorsun. Normal kullanımda Realtek ses sürücüsü öncelik alırken oyuna girdiğin anda SSE öncelik alır. Bunu SS yetkilileri forumlarda belirtmiş zaten.

Son düzenleme:
Sorunun genel kullanımda Realtek ses sürücüsünü kullandığını düşünmen ise yanlış düşünüyorsun. Normal kullanımda Realtek ses sürücüsü öncelik alırken oyuna girdiğin anda SSE öncelik alır. Bunu SS yetkilileri forumlarda belirtmiş zaten.
Realteki silmem işe yaramadı. Engine yazılımı 7.1 dahil equalizer, mikrofon ve bass ayarları dahil hiçbir şeye tepki vermiyor. Yazılımda değişti görünüyor ancak ses hala aynı. Sizce neyden kaynaklıdır?

Kulaklık ile gelen kodu SS'in sitesinden üyelik alıp etkinleştirdiysen, SSE ile giriş yaptıysan, uygulama da güncelse, sorun olmaması gerek. Onun dışında Realtek'i kaldırıp tekrar kurman bir şey ifade etmeyecektir diye düşünüyorum.

Kulaklık ile gelen kodu SS'in sitesinden üyelik alıp etkinleştirdiysen, SSE ile giriş yaptıysan, uygulama da güncelse, sorun olmaması gerek. Onun dışında Realtek'i kaldırıp tekrar kurman bir şey ifade etmeyecektir diye düşünüyorum.
Evet bütün adımları ürünü alır almaz yaptım. Şuan her şey eksiksiz ama sorunu bir türlü çözemedim. Sanırım 7.1 ses kartlarına yöneleceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı