Razer Synapse 3 "error code 1603" hatası

RavenLoft

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Razer Synapse 3 uygulamasını Razer BlackShark V2 Pro 2023 kulaklığımı görmediği gerekçesiyle silip tekrar yüklemek istedim ancak tekrar yüklerken error code 1603 uyarısı veriyor ve yüklenmiyor. Bu sorunu daha önce yaşayan ya da çözümü olan var mı?

Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin ya da razer tarafından uygulamanın tamamını silmek için kullanılan uygulamayı kullanıp öyle silin. Razer sitesinde uninstaller diye geçiyor olması lazım.

Bu uygulama ile Razer uygulamasını tamamen silip tekrar yüklemeyi deneyin.

Son düzenleme:
Maalesef ben de hala yapamadım. Yönetici olarak çalıştırmak bir çözüm değil çünkü 8mblık razer installer yönetici olarak çalıştırıyoruz, o aslında arkada başka programları indirip kuruyor, yönetici yetkisi bir şey değiştirmiyor
Synapse'i indirmeyi seçerken eğer cihaz takılıysa indirme boyutu artıyor, kulaklık takılıyken indirince 1603 hatası veriyor komple synapse'i kurdurmuyor
cihazı kapatıp kurabiliyoruz fakat tekrar bağlayınca synapse'e update geliyor, bu update'de de kurulum hatası diyor.

Bu sorunu yaşayan çok az kişi var sanırım fakat bir türlü çözüme kavuşmadı, razer forumundan birilerine ulaşmaya çalışacağım bakalım

Maalesef ben de hala yapamadım. Yönetici olarak çalıştırmak bir çözüm değil çünkü 8MB'lık Razer installer yönetici olarak çalıştırıyoruz, o aslında arkada başka programları indirip kuruyor, yönetici yetkisi bir şey değiştirmiyor.
Synapse'i indirmeyi seçerken eğer cihaz takılıysa indirme boyutu artıyor, kulaklık takılıyken indirince 1603 hatası veriyor komple Synapse'i kurdurmuyor.
Cihazı kapatıp kurabiliyoruz fakat tekrar bağlayınca Synapse'e Update geliyor, bu Update'de de kurulum hatası diyor.

Bu sorunu yaşayan çok az kişi var sanırım fakat bir türlü çözüme kavuşmadı, Razer forumundan birilerine ulaşmaya çalışacağım bakalım.

Bugün BlackShark V2 Pro 2023 satın aldım aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. Program kulaklığı tanımıyor kaç kez sildim, dosyalarını temizledim ama olmuyor kulaklık takılıysa 1603 hatası veriyor takılı değil ise program kuruluyor ardından güncelleme yapmaya çalışırken hata veriyor. Çözüm bulduğunda bilgilendirirsen sevinirim.

Geri
Yukarı