Razer Synapse 3 "error code 1603" hatası

RavenLoft

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Razer Synapse 3 uygulamasını Razer BlackShark V2 Pro 2023 kulaklığımı görmediği gerekçesiyle silip tekrar yüklemek istedim ancak tekrar yüklerken error code 1603 uyarısı veriyor ve yüklenmiyor. Bu sorunu daha önce yaşayan ya da çözümü olan var mı?

Bu hatanın çözümünü bilen varmı ? Bilgisayarı açtım thx çalışmıyor , program güncelleme almış gelmiyor , sileyim dedim , silince tekrar yükleyemedim ?
1603 hatası alıyorum

Bu hatanın çözümünü bilen varmı ? Bilgisayarı açtım thx çalışmıyor , program güncelleme almış gelmiyor , sileyim dedim , silince tekrar yükleyemedim ?
1603 hatası alıyorum
Yok hacım. Ben önce değişim yaptım. Gelen üründe de aynı sorun vardı ve ücret iadesi yaparak 3.400₺’ye SteelSeries Nova 4 aldım. Razer’dan soğumuştum hem 2.000₺ cebime kaldı. Memnunum..

Başka Razer ekipmanın varsa da Synapse’yi kaldırdıktan sonra ona ait her şeyi silmen lazım. Razer’ın bunun için kendi programı vardı googledan bulabilirsin. Sonrasında kulaklığı bağlamayıp diğer ekipmanları bağlarsın sorunsuz çalışır program. Kulaklığı bağlarsan yine cortlar.

Yok hacım. Ben önce değişim yaptım. Gelen üründe de aynı sorun vardı ve ücret iadesi yaparak 3.400₺'ye SteelSeries nova 4 aldım. Razer'dan soğumuştum hem 2.000₺ cebime kaldı. Memnunum.

Başka Razer ekipmanın varsa da Synapse'yi kaldırdıktan sonra ona ait her şeyi silmen lazım. Razer'ın bunun için kendi programı vardı Google'dan bulabilirsin. Sonrasında kulaklığı bağlamayıp diğer ekipmanları bağlarsın sorunsuz çalışır program. Kulaklığı bağlarsan yine Cort'lar.

Ben sorunu çözdüm hocam yazdıktan sonra halletim, benim tam set Razer var hepsini söktüm o şekilde yükleniyor. Bilgisayara bağlıyken yüklenmiyor. Hata alan arkadaşların bilgisine.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı