Razer Synapse 3 "error code 1603" hatası

RavenLoft

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Razer Synapse 3 uygulamasını Razer BlackShark V2 Pro 2023 kulaklığımı görmediği gerekçesiyle silip tekrar yüklemek istedim ancak tekrar yüklerken error code 1603 uyarısı veriyor ve yüklenmiyor. Bu sorunu daha önce yaşayan ya da çözümü olan var mı?

Net bir çözüm mü? Ben de format atamam maalesef. Format atabilecek arkadaşlar varsa deneyebilir mi?

Ya kral sen tam bir adamsin ufak bir detay kacmis gozumden cansin kralsin.

Ne kadar teşekkür etsem az. Vallahi sağ olasın kral.
Evet net çözüm daha önce başka Razer kulaklıkta da bu sorun vardı onu da format atarak çözdüm zaten format atarak çözüleceğini biliyordum da işime gelmiyordu en sonunda pes ettim.
Ancak yukarıdaki olay baya garip geldi koskoca yazılım sırf bu kadar basit hata yüzünden çalışmaması ne garip.

Başka çözüm yolu bulunsa çok güzel olurdu ya ben ne yazık ki sıfırlayamam.

Arkadaşın dediğini yapınca çözülüyor.
Merhaba, ürünü birkaç gün önce aldım ve sorun bende de vardı. Lakin an itibari ile problemi tam anlamıyla çözdüm. Yapmanız gereken tek şey aslında uygulamayı tamamen kaldırıp eski dosyaları temizleyip bilgisayarın bölgesini Amerika yapıp dilini de İngilizce us yapmanız.

Aynı şeyden muzdaribiz emin ol. Dene bakalım ne olacak sende.

Yapabildin mi?

Merhaba, ürünü birkaç gün önce aldım ve sorun bende de vardı. Lakin an itibari ile problemi tam anlamıyla çözdüm. Yapmanız gereken tek şey aslında uygulamayı tamamen kaldırıp eski dosyaları temizleyip bilgisayarın bölgesini Amerika yapıp dilini de İngilizce us yapmanız.

Çok teşekkürler hocam kessin olarak çözmüşsünüz gerçekten program kaldırdan sildim ve elle kalıntıları program files ve X86'dan sildim. Daha sonra ayarlardan tarih dil falan olan kısımda admin dili cart curt hepsini Amerikan İngilizce bölgeyi Amerika falan yaptım. Sonra yeniden başlatıp tekrar yükledim ve kusursuz oldu her şey tastamam sonra tekrardan Türkiye'ye döndürdüm. Razer'a bildirdim bunu umarım herkesin işine yarar... Bu arada bu mesajı yazarken mavi ekran yedim sonra repairing dedi umarım alakası yoktur 😂

Format atınca kulaklığa EQ ayarı yapılıyor mu?
Format atmanıza gerek yok, bu yöntemle çözülüyor artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı