Razer Synapse 3 mouse ve kulaklığı görmüyor

MustFeeling

Decapat
Razer DeathAdder V2 Mini ve Razer BlackShark V2 X kulaklık var Synapse uygulaması görmüyor başka USB portlarına taktım yine de aynı ne yapmam lazım çözümünü bulamadım bir türlü.

1701337979705.png

1701337998746.png

Razer su son guncellemeden sonra yazilimini berbat etti. Bilgisayarindan komple silip tekrar yuklemeni oneririm.

%appdata%'daki kalintilarini da sil.

Bu arada elindeki BlackShark V2 X USB olan mi 3.5mm olan mi? Cunku 3.5mm olanin Synapse 3 destegi yok. USB olani bilmiyorum.

Razer'su son guncellemeden sonra yazilimini berbat etti. Bilgisayarindan komple silip tekrar yuklemeni oneririm.

%Appdata%'daki kalintilarini da sil.

Bu arada elindeki BlackShark V2 X USB olan mi 3.5mm olan mi? Cunku 3.5mm olanin Synapse 3 destegi yok. USB olani bilmiyorum.

Synapse yeni yükledim dediğin gibi komple silip denerim. Kulaklığı jak girişli kullanıyorum

Kulaklığın Synapse programı tarafından desteklenmiyor. Mouse'un da Sadece Synapse 3 ile destekleniyor. Hangi Synapse versiyonunu kullanıyorsun?

Razer Synapse 3:

Razer Synapse 2 destekli cihazlar:

Razer Synapse 3 destekli cihazlar:

Kulaklığın Synapse programı tarafından desteklenmiyor. Mouse'un da Sadece Synapse 3 ile destekleniyor. Hangi Synapse versiyonunu kullanıyorsun?

Razer Synapse 3:

Razer Synapse 2 destekli cihazlar:

Razer Synapse 3 destekli cihazlar:
Mouse destekliyor

Razer'su son guncellemeden sonra yazilimini berbat etti. Bilgisayarindan komple silip tekrar yuklemeni oneririm.

%Appdata%'daki kalintilarini da sil.

Razer dosyasını ne silebiliyorum ne içine girebiliyorum hiçbir şey yapılmıyor

1701340414880.png

Son düzenleme:
Mouse destekliyor

Razer dosyasını ne silebiliyorum ne içine girebiliyorum hiçbir şey yapılmıyor

Eki Görüntüle 2036129
Mouse'un Synapse 3'te desteklendiğini söyledim zaten. Hangi Synapse programını kullanıyorsun aşamasındayız şu an.

Görselde yazan dosya ismine göre Synapse 3 kullanıyorsun. Programı kaldırıp restart at, programı tekrar yükle.

Yeni konular

Geri
Yukarı