Razer Synapse uygulaması nasıl kullanılır?

Bazı kulaklıklarda hala Synapse üzerinden EQ ayarı yapılabiliyor. Eğer bu kulaklıkta yapılmıyorsa peace equalizer apo programıda çok işe yarar.
Diğerlerini bilmiyorum, bende de V2 x var ve synapse'da onunla ilgili hiçbir şey yok.

Peki hangi programla EQ önerirsin şarkı dinlemem oyun ve video izlerim.
Orasını bilmiyorum, üzgünüm.

Diğerlerini bilmiyorum, bende de V2 X var ve Synapse'da onunla ilgili hiçbir şey yok.

O zaman Synapse üzeriden tamamen kalkmış. Bu yüzden kulaklıgı satıp SteelSeries'e geçtim. Artık Razer'da her şeyi paraya dönüştürmeye çalışıyor. Para verip aldıgım ses kartı için aylık ücret istiyor şaka gibi.

Peki hangi programla EQ önerirsin şarkı dinlemem oyun ve video izlerim.

Peace equalizer apo programı çok temiz çalışıyor. Hatta SteelSeries'in kendi yazılımından bile daha iyi. Volume Boost olarak kullanıyorum daha çok ve bayağı iyi çalışıyor öneririm. EQ ayarları da çok çok iyi.

1714909416455.png

Böyle bir şey çıktı ne yapmalıyım.

BlackShark v2X Synapse üzerinden kullanılmıyor maalesef. Ben onun yerine THX kullanıyorum 15 gün deneme oluyor ilk kullanıcılara 15 gün bitince de farklı bir hesap açıp o hesapla kayıt oluyorum.

V2X'in hiçbir zaman Synapse desteği olmadı. Jak bir kulaklıkta Synapse desteği nasıl olacak? V2'den bahsetmiyoruz, v2X.

Siz aynı kulaklığı kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız atar mısınız?

Benim kulaklıklıgım Arctis 7 hocam. Benim ayarlarım sizinkiyle uyumsuz olur. Kulak zevkinize göre ayarlamanız gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı