Razer THX Spatial Audio indirilmeli mi?

delikarga

Kilopat
Merhaba, Razer BlackShark V2 kulaklık aldım. Kurulmda Synapse ve THX spatial Audio uygulamasını indirdim bu THX spatial Audio uygulamasını kaldırsam bir sorun olur mu? Bir de Windows seslerinde hoparlör(Razer USB sound card) mı hoparlör(THX spatial Audio) mu seçilmeli?

@Asyneum

İndir. Güncelleme aldı müzik performansı ve ses yüksekliği arttı. Dolby Atmos kullanmıyorum bir kaç gündür. THX spatial Audio seçersen THX özelliğini kullanırsın, Razer USB Sound Card'ı seçersen diğer kullanacağın Dolby ve DTS kullanabilirsin.

Razer USB Sound Card kafi. THX henüz iyi bir tekonoloji konumunda değil. Müziklerde, oyunlarda herhangi bir ses ortamında kalite anlamında Razer USB Sound Card'ın çok gerisinde kalıyor ve kötü bir deneyim yaşatıyor.

Sana tavsiyem Razer USB Sound Card seçmen. Pişman olmazsın, yılladırdır böyle kullanıyorum.

Razer USB Sound Card kafi. THX henüz iyi bir tekonoloji konumunda değil. Müziklerde, oyunlarda herhangi bir ses ortamında kalite anlamında Razer USB Sound Card'ın çok gerisinde kalıyor ve kötü bir deneyim yaşatıyor.

Sana tavsiyem Razer USB Sound Card seçmen. Pişman olmazsın, yılladırdır böyle kullanıyorum.
Teşekkür ederim. Ayarlarda thx dvd kalitesi, razer usb card stüdyo kalitesi gözüktüğü için aklıma takılmıştı netleşmiş oldu. Hocam bu arada sizin konudaki eq ayarlarını yaptığımda sesler yankılı gibi geliyor normal mi? Şuanda default olan 0 eqda, bass boost ve sound normalization kapalı.

Teşekkür ederim. Ayarlarda thx dvd kalitesi, razer usb card stüdyo kalitesi gözüktüğü için aklıma takılmıştı netleşmiş oldu. Hocam bu arada sizin konudaki eq ayarlarını yaptığımda sesler yankılı gibi geliyor normal mi? Şuanda default olan 0 eqda, bass boost ve sound normalization kapalı.

Sana özel bir EQ ayarı yapalım, ağırlıklı olarak nasıl bir ses deneyimi yaşıyorsun? FPS, MOBA, Savaş vb. hangi tarzda oyunlarda aktif olarak kullanıyorsun kulaklığı? müzik olarakta hangi tür müzik dinlemeyi seviyorsun? Bass mı öncelikli Tizler mi?

Sana özel bir EQ ayarı yapalım, ağırlıklı olarak nasıl bir ses deneyimi yaşıyorsun? FPS, MOBA, Savaş vb. hangi tarzda oyunlarda aktif olarak kullanıyorsun kulaklığı? müzik olarakta hangi tür müzik dinlemeyi seviyorsun? Bass mı öncelikli Tizler mi?
Ağırlıklı olarak rock, metal müzik dinlemeyi seviyorum ayrıca bazen pop da dinlerim. Aşırı bass sevmiyorum ama tizlerden daha öncelikli mi bilmiyorum. Oyun olarak FPS oyunlarını tercih ediyorum.

Sana özel bir EQ ayarı yapalım, ağırlıklı olarak nasıl bir ses deneyimi yaşıyorsun? FPS, MOBA, savaş vb. hangi tarzda oyunlarda aktif olarak kullanıyorsun kulaklığı? Müzik olarak da hangi tür müzik dinlemeyi seviyorsun? Bass mı öncelikli tizler mi?

Hocam merhaba konuyu biraz hortlatıyor gibi olacağım da. Uygun bir vaktinizde beraber BlackShark V2 için ayar yapabilir miyiz? Gerçekten sizin gibi bilgili birisinin yardımına ihtiyacım var...

1680684897225.png

Merhaba biranda konuya daldığım için kusura bakmayın bende forum açtım ama yazan olmadı ben Razer Thx Spatial Audio yu alırken sıkıntı yaşıyorum şöyle bir hata geliyor. Acaba şeyi soracaktım şimdi dolar üzerinde satış olduğu için banka hesabımızda dolarmı olması lazım alamıyorum uygulamayı şimdiden teşekkürler.

Razer USB sound Card kafi. THX henüz iyi bir tekonoloji konumunda değil. Müziklerde, oyunlarda herhangi bir ses ortamında kalite anlamında Razer USB sound Card'ın çok gerisinde kalıyor ve kötü bir deneyim yaşatıyor.

Sana tavsiyem Razer USB sound Card seçmen. Pişman olmazsın, yılladırdır böyle kullanıyorum.

Şu an nasıl.

Geri
Yukarı