Razer THX spatial Türkiye'den nasıl alınır?

Okand1977

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar.
Razer BlackShark V2 aldım. 1 ay kadar önce bu programın deneme sürümünü kullandım 1 ay. Cok memnundum. Su an dandik kulakliklara döndü.
Tam sürüm almak istiyorum ama Türkiye'den alamadım bölge değiştim alttan ama Türkiye seçeneği yok.
Nasıl tam sürüm alabilirim ya da bu programa benzer Razer'da kullanabileceğim ücretli ücretsiz uygulama tavsiyeleriniz nelerdir?
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-07-21-15-24-33-296_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-07-21-15-24-33-296_com.android.chrome.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 139
Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Support'a aktivasyon kodunu nasıl satın alabileceğini sorabilirsiniz.

Ayrıca uzamsal ses için başarılı alternatifler mevcut; filmler için Dolby Access, oyunlar için DTS Unbound'u öneririm. Microsoft Store'dan satın almadan önce deneme imkanınız mevcut. Ayrıca daha genel kullanım ve volume boost için Boom 3D de gayet iyi. MS Store'da mevcut, ama Steam'de fiyatı daha uygun. Bunun da bir aylık deneme sürümü mevcut.

Razer Support'a aktivasyon kodunu nasıl satın alabileceğini sorabilirsiniz.

Ayrıca uzamsal ses için başarılı alternatifler mevcut; filmler için Dolby Access, oyunlar için DTS Unbound'u öneririm. Microsoft Store'dan satın almadan önce deneme imkanınız mevcut. Ayrıca daha genel kullanım ve volume boost için Boom 3D de gayet iyi. MS Store'da mevcut, ama Steam'de fiyatı daha uygun. Bunun da bir aylık deneme sürümü mevcut.
Teşekkürler kardeşim bilgilendirme mesajı için..başka alternatiflerin olması güzel oldu.👍

Geri
Yukarı