Razer THX Türkiye'den nasıl satın alınır?

mercury31

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba Razer BlackShark V2 X var thxy azılımının deneme sürümü bitti yazılımsız normal bir kulaklığa döndü, yazılımı Türkiye'den nasıl satın alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer'in kendi sitesinden satın alınca direkt TL'ye çevirip satın alabiliyorsunuz kendi kartınızdan.

Ama Blackshark V2'de yazılım desteği yok muydu zaten? Tam bilmiyorum ama Blackshark V2'de vardı galiba. X modelinde yoktur belki.

Bedava değil miydi bu? Aynı işi görüyorlar mı, acaba?
Denedim ancak indirirken hata veriyor, Google'ye de THX Spatial Audio yazdığınız anda karşınıza direkt Razer indirme sitesi çıkıyor. Sanırım artık ücretli satışı var sadece. Zaten 2016'dan bu yana Razer bünyesi altındaymış THX.

THX'i destekle iletişime geçerek satın aldım. Sadece ABD'ye fatura kesiyorlar ancak verdiğiniz adresin herhangi bir ehemmiyeti yok. Hatta o kadar ki ben Türkiye adresimi verip, eyaleti Texas diye sallayarak geçtim. Telefon numarası da sadece ABD numarası girmenize izin veriyor, rastgele bir numara yazın geçin oraya da.
Önemli olan kısım mail adresiniz, doğru yazdığınıza ekstra dikkat edin. Aktivasyon kodunu oraya gönderiyorlar.
Günümüz kuruyla yaklaşık 215 TL tuttu.
(Biliyorum siz bunu okurken çoktan değişmiş olacak.)

EDİT:
Satın alımın tarafımca detaylı anlatımı şurada yer almakta:

Son düzenleme:

Geri
Yukarı