Razer Tiamat 2.2 V2 alınır mı?

Bence fiyatına göre iyi fazlasıyla. 4 adet 50mm neodimyum sürücü + subwoofer beni teşvik eden özellikler arasında. Bende İtopya'dan aldım ayın 23'ünde aynı fiyata fakat henüz kargoya bile vermediler.

Bence fiyatına göre iyi fazlasıyla. 4 adet 50mm neodimyum sürücü + subwoofer beni teşvik eden özellikler arasında. Bende İtopya'dan aldım ayın 23'ünde aynı fiyata fakat henüz kargoya bile vermediler.
herkes razer ucuz ürünleri kötü diyor o yüzden süphelendim ve ilk çıktığında 800 lira civarındaymış.

Herkes Razer ucuz ürünleri kötü diyor o yüzden süphelendim ve ilk çıktığında 800 lira civarındaymış.

Bende çok kararsız kaldım almadan önce ama sonra yabancı kaynaklardan araştırdım biraz kulaklığı ve kaliteli olduğunu düşündüm sonuçta Razer yani bir sıkıntı çıkarsa destek ekibi çok yardımcı oluyormuş pişman olmazsın diye düşünüyorum

Bende çok kararsız kaldım almadan önce ama sonra yabancı kaynaklardan araştırdım biraz kulaklığı ve kaliteli olduğunu düşündüm sonuçta Razer yani bir sıkıntı çıkarsa destek ekibi çok yardımcı oluyormuş pişman olmazsın diye düşünüyorum
duruma göre bende yarın sipariş veririm ss arctis 1 ile arasında kaldım.

Selamlar kulaklığın geldi mi ? bende pazar günü sipariş verdim fakat ulaşmadı bana. Bilgilendirirsen sevinirim

4 ış gününde verildi.
Arkadaşlar gayet kaliteli hem ses hem malzeme açısından. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Merhaba, şu incelemede amplifikatör olmadan çamurlu ses olduğu söylenmiş. Amazon incelemelerinde de aynı şikayetler var. Ben de almayı düşünüyorum fakat aklım karıştı. Sizin ses kartınız var mı? Daha önce kullandığınız kulaklık varsa kıyaslama imkanınız var mı? Ben şu arkadaşla birlikte kullanmayı düşünüyorum ses kartım kötü olduğu için https://www.hepsiburada.com/bloody-...oller-p-BDTKNK005BLOODYCON?magaza=Hepsiburada
Veya şöyle bir şey alsam işimi görür mü? US $22.8 39% OFF|Neoteck Mini ses taşınabilir kulaklık HIFI amplifikatör kulaklık 3.5mm stüdyo ses girişi amplifikatör iPhone Android için müzik çalar|hifi amplifier|amplifier for headphonesamplifier portable - AliExpress

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı