Razer Tiamat 2.2 V2 alınır mı?

ben gayet memnunum sesle ilgili çok ilgim olmasa da. Laptopta kullandım basları gayet iyi şekilde verilmiş fakat telefona bağladığımda İphone marka bir telefona sesi daha iyi alıyorum sanırım ses kartı çıkışıyla alakalı bir durum bu da. Almadan önce izlediğim bir araştırmada da telefonlarda verimlilik düşük diyordu sanırım sadece bu kulaklık değil tüm bu tarz kulaklıklar için laptoplarda ses kartı önemli. PS4 üzerinde de kullanıyorum aynı zamanda gayet tok güzel bir sesi var. Ses kartı önerisi olan varsa yazabilir mi.

Merhaba, şu incelemede amplifikatör olmadan çamurlu ses olduğu söylenmiş. Amazon incelemelerinde de aynı şikayetler var. Ben de almayı düşünüyorum fakat aklım karıştı. Sizin ses kartınız var mı? Daha önce kullandığınız kulaklık varsa kıyaslama imkanınız var mı? Ben şu arkadaşla birlikte kullanmayı düşünüyorum ses kartım kötü olduğu için https://www.hepsiburada.com/bloody-...oller-p-BDTKNK005BLOODYCON?magaza=Hepsiburada
Veya şöyle bir şey alsam işimi görür mü? US $22.8 39% OFF|Neoteck Mini ses taşınabilir kulaklık HIFI amplifikatör kulaklık 3.5mm stüdyo ses girişi amplifikatör iPhone Android için müzik çalar|hifi amplifier|amplifier for headphonesamplifier portable - AliExpress
Şahsen ses kartsız kullanıyorum direk anakartın jak girişine takıyorum seste de hiçbir sıkıntı yok. İlla alayım diyorsan kingston'un ses kartını öneririm.

Geri
Yukarı