Razer Tiamat 2.2 V2 USB ses kartı önerisi

Mustafa kürşat

Hectopat
Daha fazla  
Razer Tiamat 2.2 V2 kullanıcısıyım oyunlarda sesler biraz yetersiz kalıyor ve boğuklaşıyor HyperX ses kartı gibi USB ses kartı almayı düşünüyorum. Bu ikili uyum sağlar mı? Yoksa Razer'in USB ses kartlarınamı yönelmeliyim?

Razer Tiamat 2.2 V2 kullanıcısıyım oyunlarda sesler biraz yetersiz kalıyor ve boğuklaşıyor HyperX ses kartı gibi USB ses kartı almayı düşünüyorum. Bu ikili uyum sağlar mı? Yoksa Razer'in USB ses kartlarınamı yönelmeliyim?
Ses kartını yazılım için mi yoksa sesin kalitesi için mi istiyorsunuz? Ben Creative Play 3 ses kartını öneririm. Üstünde kontrolcüsü yok ama yazılımı var ve Creative'in ürünü sonuçta.

Sesin kalitesi için oyunlarda ses biraz kısık geliyor jak girişli olduğu için tam güç alamıyorum galiba. Yazılım olarak Sound Blaster cinema 5 var.
Bulabilirsen Razer'in ses kartını al derim de satılmıyor.
İkisininde kapalı kutu ürünü yok ikinci ele yöneleceğim 😄 Bir sıkıntı yaşamam umarım HyperX ses kartı bulursam.

Sesin kalitesi için oyunlarda ses biraz kısık geliyor jak girişli olduğu için tam güç alamıyorum galiba. Yazılım olarak Sound Blaster cinema 5 var.
Play 3 en doğru seçimlerden birisi olacaktır bence. Yalnız anakartınızın ses kartı nedir? Bende ALC887 var ve Play 3'ten daha iyi ses veriyor.

Geri
Yukarı