Razer Türkiye'de lider

Bahsettiğiniz sorunu 3 ayrı Corsair klavyede yaşadım. Marka kalite olayına hiç sıcak bakmıyorum o yüzden. Modeline göre değerlendiriyorum ben her şeyi artık.
Aynen öyle. Her markada her türlü sorun yaşanabilir. Ama bu söylediğiniz rampage için kesinlikle geçerli değil. Rampage ve yan markalarından hiçbir üründe en ufak memnuniyet yaşamadım.

Şunun düzeltmesini yapayım, Razer'ın bütün ürünleri çok iyi gibi bir iddiam kesinlikle yok. Hatta aksine bir çok kötü ürünü olan bir marka. Mamba TE, Ourobros, Kraken (ilk versiyon) Blackwidow TE, Basilisk (ilk versiyon) gibi ürünleri gerçekten sıkıntılı ürünlerdi.

Blackwidow Elite ile sorun yaşamanıza üzüldüm, kendim denediğimde bayılmıştım gerçekten. Ama teknoloji şans işidir, bazen en iyi markanın kötü ütünleri denk gelebiliyor.
Kesinlikle razerı övdüğünüzü düşünmedim ben sadece bu konuya isabet olur diye razer maceramı paylaştım.

Satışta lider olabilir ama kalite konusunda aynı şeyi diyemeyiz.
Benim gözümde ne Logitech, ne Razer ne de SteelSeries ne de başka bir marka lider olamaz. Çünkü lider olacak şey marka değil üründür.

Mesela bana soracak olursanız EndGame Gear XM1R piyasadaki en iyi fare.

Aynen öyle. Her markada her türlü sorun yaşanabilir. Ama bu söylediğiniz rampage için kesinlikle geçerli değil. Rampage ve yan markalarından hiçbir üründe en ufak memnuniyet yaşamadım.
Rampage'in de arada güzel ürünleri var. Yaklaşık 1.5 senedir KBR-96 klavyesini kullanıyorum. Gayet iyi. 400-500 TL gibi bir fiyata almıştım. (Aşırı toz tutması dışında)

Tabi ki Rampage Izoly vs. gibi markalar çaresizlikten tercih edilen markalar bence. Kaliteye önem veren markaların yeri ayrı.

İndirimdeyken ihtiyacım olmadığı halde bir daha bu fiyata alamayacağım için v2 mini ve blackwidow v3 aldım, o fiyat bandında daha sonra alamayacağımı bildiğimden hiç tecrübem olmadığı halde o markalı ürünleri aldım belki benim gibi insanlar bu şekilde ala ala popüler yaptı bu markayı. Umarım ben bir sorun yaşamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı