Elektronik Razer Viper Mini 389TL

Birkaç ay içinde scroll sıkıntı çıkarmaya başladı, sayfayı fazladan kaydırıyor. Tekerleğin arasına üfleyince 4-5 saatliğine normale dönüyor. Redditte de bu sorunu yaşayan epey kişi olmuş. Bunun dışında bir kusuru yok. Kavrayış açısından g102'ye kıyasla daha iyi. Skatezleri harika.

LOD yüksek ve Sensor Ring'in pade sürtme kronik sorunu var.

Zamanında defalarca 190-200 TL'ye satıldı şimdi bile 300 TL üstü etmez.

++++

Bir de scroll arızası :)
Scroll arızası için ayrı bir başlık açmak lazım yalnız. Ben G102 Lightsync kullanıyordum ve bende de oldu. Tozlarını alıp scroll'u yerine kaydırınca (Evet yerinden oynamış) düzelmişti. Viper mini için kronik bir sorun olduğuna emin misiniz? Ayrıca aşırı satan modellerden olduğundan nette biraz daha fazla ses çıkması normaldir. Yabancılar kronik demiyorsa almak için bir engel olmasa gerek.

LOD konusunda haklısınız yine de keşke LOD sorunu yazarken bilmeyen kullanıcılar için "Eğer çok düşük DPI'da oynamıyorsanız pek bir sorun çıkarmayacaktır" yazsaydınız.

Ring'in sürtme sorunu dediğiniz nedir ben bilmiyorum anlatırsanız sevinirim.

Ama şu konuda sitem edeyim zamanında 190-200TL'ye satıldı şimdi 300 etmez derken sanki bu 190-200'e satılırken aynı fiyattaki diğer fareler şimdi bunun gibi zamlanmamışcasına konuşuyorsunuz. Çok daha dandik G102 Lightsync bile 330 TL olmuş. Nasıl 300 TL etmiyormuş anlamıyorum.

Mini küçük eller için knk normalini veya deathadderv2 alabilirsin normali.
Razer Viper Mini RZ01-03250100-R3M1 8500 DPI 6 Tuş RGB Optik Siyah Kablolu Gaming (Oyuncu) Mouse - incehesap.com indirim gelicek takip edin

Bu linki paylaştıgımda indirimsiz 438TL idi kendimde düşündüm dedim 300 küsure düşer alır herkes diye şimdi tekrar baktım 708TL olmuş almayın abi bu siteden Hepsiburada satılıyor daha uyguna bu kadar fırsatçılıkta olunmaz ya.

Son düzenleme:
Bu linki paylaştıgımda indirimsiz 438TL idi kendimde düşündüm dedim 300 küsure düşer alır herkes diye şimdi tekrar baktım 708TL olmuş almayın abi bu siteden Hepsiburada satılıyor daha uyguna bu kadar fırsatçılıkta olunmaz ya.
1672426828822.png

438 bindirim ile 439 olmuş.

Birkaç ay içinde scroll sıkıntı çıkarmaya başladı, sayfayı fazladan kaydırıyor. Tekerleğin arasına üfleyince 4-5 saatliğine normale dönüyor. Redditte de bu sorunu yaşayan epey kişi olmuş. Bunun dışında bir kusuru yok. Kavrayış açısından g102'ye kıyasla daha iyi. Skatezleri harika.
Bende de bu sorun var ama bu kadar fazla değil. Hızlı hızlı yukarı kaydırınca mesela arada 1-2 aşağı kaydırmış olarak algılıyor. Daha alalı 3-5 ay oldu şimdilik sorun çıkarmıyor ama umarım artmaz.

Ben 200 liraya viper mini+ mousepad almıştım.
Scroll tuşu sıkınıtılı bir mouse bunu göz önünde bulundurun. Onun haricinde çok hafif ve memnunum.

Geri
Yukarı