Razer Viper Mini alınır mı?

Bozulunca yenisini almak mı? 2 yıl garantisi varken ne yenisini almak. Hayatımda kullandığım en iyi mouseyi kullanıyorum şuan. Yazılım da düşündüğümden fazla çeşitlilik var. Ergonomi olarak da Deathadder v2 önde dediğiniz şeyden. Bu mouseyi e-sporcu bile kullanıyor. Buraya böyle birşey yazmanız biraz garip olmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer elinize olmuyorsa arkadaşın eline oturmayacak diye birşey yok. Alırken denemeniz gerekirdi.
Ayarlamaları nasıl yaptın acaba bana da tüyo verir misin ?

Yukarıda attığım siteden Synapse 3 indiriyorsun. Sonra karşına hangilerini indirceğini soruyor. Mouse ile ilgili olanların hepsini yüklüyorsun. Sonra istediğin gibi ayarlayabiliyorsun.
Ben mouse takınca kendi otomatik yükledi bir şeyler. Sende öyle olmadı mı ?
Yukarıda attığım siteden Synapse 3 indiriyorsun. Sonra karşına hangilerini indirceğini soruyor. Mouse ile ilgili olanların hepsini yüklüyorsun. Sonra istediğin gibi ayarlayabiliyorsun.
Bu otomatik indi. Renk olayını yapamadım sen ayarları yaptın mı?

Ben mouse takınca kendi otomatik yükledi bir şeyler. Sende öyle olmadı mı ?

Bu otomatik indi. Renk olayını yapamadım sen ayarları yaptın mı?
Ben belki otomatik yüklemez diye mouse gelmeden önce indirdim kendim. Renk olayını şurdan yapıyorsun.
1607529854641.png

Brightness ile ışığını açıp kapatmayı veya parlaklığını değiştiriyorsun.
1607529901735.png

Bunun ile ışığın efektini ayarlıyorsun. Advanced effects ile bu programın kendi efektlerini falan yapıyorsun sanırım.
1607529977947.png

Burda ise ışığın ne zaman aynı kalıp veya ne zaman kapanacağını seçiyorsun.

Ben belki otomatik yüklemez diye mouse gelmeden önce indirdim kendim. Renk olayını şurdan yapıyorsun.
Eki Görüntüle 772283
Brightness ile ışığını açıp kapatmayı veya parlaklığını değiştiriyorsun.
Eki Görüntüle 772285
Bunun ile ışığın efektini ayarlıyorsun. Advanced effects ile bu programın kendi efektlerini falan yapıyorsun sanırım.
Eki Görüntüle 772291
Burda ise ışığın ne zaman aynı kalıp veya ne zaman kapanacağını seçiyorsun.
Teşekkür ederim. Peki bir şey daha soracağım oyunlar için özel bir ayar var mı mouse da ? Düzenleyeceğimiz. Ben çok bilmiyorum da.

Teşekkür ederim. Peki bir şey daha soracağım oyunlar için özel bir ayar var mı mouse da ? Düzenleyeceğimiz. Ben çok bilmiyorum da.
Var sanırım. Oyunlar gözüküyordu ama ne işe yarıyor bilmiyorum. Sanırım bir oyuna girdiğinde o oyun için yaptığın bir profili seçiyorsun ve her o oyuna girdiğinde o profil seçiliyor heralde. Çok bilmiyorum.

Kullanıcısı olarak söyleyeyim almayın. Elime oturmuyor sensörü bazen çalışmıyor sinirimi bozuyor heleki internetten sakın almayın fena kazıklanırsınız. Onun yerine Bloody A90 hem daha iyi hem daha ergonomik. Tabii illa almak istiyorsanız ve bütceniz varsa yani o bozulunca yenisini alabilecek durumdaysanız alın.

Hocam konuda bilginiz olmadığını düşünüyorum ürünün 2 yıl garantisi bulunmakta ve kalitesiz bir ürün değil. Bloody dediğiniz ürün daha tanınmamış bir ürün ancak Razer her yerde bir üst seviyededir ve biri Çin'de üretilmesine rağmen biri Amerika şirketinde üretiliyor yani Razer her türlü üst seviyededir. 24/1/2022 tarihinde bende satın aldım gelmesini bekliyorum eminim geldiğinde buraya iyi bir yorum yapacağım.

Geri
Yukarı