Razer Viper Mini alınır mı?

A90 var elime tam oturuyor ancak deneyimlemek için bugün satın Razer Viper Mini'yi satın aldım. Elimin uzunluğu 19 cm, gelince bi' inceleme yapmayı düşünüyorum. Reddit'te elinin uzunluğu 21 cm olan bi' abimiz küçük geleceğini düşündüğü hâlde almış ve memnun kalmış. Ona güvenerekten aldım pişman olmam umarım. Bu arada bu kadar kaliteli mouse alınır, Rival 110'dan falan daha iyi olması lâzım.

A90 var elime tam oturuyor ancak deneyimlemek için bugün satın Razer Viper Mini'yi satın aldım. Elimin uzunluğu 19 cm, gelince bi' inceleme yapmayı düşünüyorum. Reddit'te elinin uzunluğu 21 cm olan bi' abimiz küçük geleceğini düşündüğü hâlde almış ve memnun kalmış. Ona güvenerekten aldım pişman olmam umarım. Bu arada bu kadar kaliteli mouse alınır, Rival 110'dan falan daha iyi olması lâzım.
Hocam, inceleme yaptığınız zaman beni konuya etiketler misiniz acaba? Size sormak istediğim bir kaç soru olacak da.

Hocam, inceleme yaptığınız zaman beni konuya etiketler misiniz acaba? Size sormak istediğim bir kaç soru olacak da.
Tabii ki hocam. 30 kasımda kargoya verilecekmis, 2 haftaya falan incelememi yapar atarım.

Razer Deathadder V2 Gaming Mouse aldım . Umarım doğru tercih yapmışımdır .​

Arada çok büyük bi' fiyat farkı var. Tabii ki aldığınız mouse daha iyi. 2,5 Kat 😅

Evet 2 saat önce elime ulaştı . Yazılımı olsun , ağırlığı olsun, DPİ çeşitliliği olsun, dokusu olsun, muazzam bir ürün. Verildiği parayı sonuna kadar hak ediyor. Merak etmeyin aldığınıza asla pişman olmayacaksınız :)
İnşallah bugün veya yarın elime ulaşır. Bugün tekrar mouse rüyası gördüm. Yazılımını indirip ışığıyla falan uğraşıyordum. Çok heyecanlıydı. Rüyada bile bu kadar heyecanlıysa gerçekte 10 katını yaşayacağım eminim.

Geri
Yukarı