Razer Viper Mini Nasıldır?

Yok ben memnunum Click'leri güzel.

Arkadaşı anlamadım zaten Razer ürünleri hakkında pek bilgisi yok sanırım, Viper Mini kullanıyorum 6 aydır Valorant oyuncusuyum rankım düşük değil yani her gün tak tak tıklıyorum. Ama küçük olduğu için DeathAdder V2 geçtim.

Arkadaşı anlamadım zaten Razer ürünleri hakkında pek bilgisi yok sanırım, Viper Mini kullanıyorum 6 aydır Valorant oyuncusuyum rankım düşük değil yani her gün tak tak tıklıyorum. Ama küçük olduğu için DeathAdder V2 geçtim.

Benmi anlamıyorum cevap verdiğim arkadaş mı anlamıyor.

2. cevabım ise evet Viper Mini küçük benim ellerim de minaccık olduğu için palm grip kullanıyorum sorun yok ama claw gripde gerçekten bile boşta kaldığı için ve damarlar ve bilek ekstra efor sarfettiği için ağrır.

Benmi anlamıyorum cevap verdiğim arkadaş mı anlamıyor.

2. cevabım ise evet Viper Mini küçük benim ellerim de minaccık olduğu için palm grip kullanıyorum sorun yok ama claw gripde gerçekten bile boşta kaldığı için ve damarlar ve bilek ekstra efor sarfettiği için ağrır.

Haklsınız hocam zaten benim elim 17 cm parmaklarım acıyor o yüzden DeathAdder V2 geçtim zaten bilirsiniz ki kaliteli bir ürün kendisi.
Bence Viper Mini pençe tutuş tipinde en iyi üründür bu bütçede.

Haklsınız hocam zaten benim elim 17 cm parmaklarım acıyor o yüzden DeathAdder V2 geçtim zaten bilirsiniz ki kaliteli bir ürün kendisi.
Bence Viper Mini pençe tutuş tipinde en iyi üründür bu bütçede.

Kesinlikle dediğiniz gibi işte bizde minik elli olmanın ekmeğini burada yiyoruz yani ben MediaMarkt'da baktım DeathAdder v2'ye kocaman bir şeydi elimi koydum yine oturdu elime ama biraz büyüktü Viper Mini bende şu an görüntüde büyük geliyor DeathAdder V2 artık aşmış gidiyor zaten ben küçük elli olduğumu Viper Mini de anladım meğer benim diğer mouselarım da miniymiş yani mininin boyutu benim için normal neyse çok boş yaptım bu kadar yani.

Kesinlikle dediğiniz gibi işte bizde minik elli olmanın ekmeğini burada yiyoruz yani ben MediaMarkt'da baktım DeathAdder v2'ye kocaman bir şeydi elimi koydum yine oturdu elime ama biraz büyüktü bayağı büyüktü Viper Mini bende şu an görüntüde büyük geliyor DeathAdder V2 artık aşmış gidiyor zaten ben küçük elli olduğumu Viper Mini de anladım meğer benim diğer mouselarım da miniymiş yani mininin boyutu benim için normal neyse çok boş yaptım bu kadar yani.

Estağfurullah hocam, tekrardan Viper minin uzun ömürlü olması dileğiyle.

Teşekkür ederim bir de şey soracaktım Black Widow V3 nasıl kafama koydum Razer set yapacağım. D

Efsane bir şey ben 600 TL'ye almıştım hocam mükemmel yahu, 6 ay geçti hala bir sorun yaşamadım, Razer setup şart bende kullanıyorum :D
Viper Mini alacak arkadaşa söylüyorum, düşünme sadece satın al :D

Efsane bir şey ben 600 TL'ye almıştım hocam mükemmel yahu, 6 ay geçti hala bir sorun yaşamadım, Razer setup şart bende kullanıyorum :D
Viper Mini alacak arkadaşa söylüyorum, düşünme sadece satın al :D

Ama maşallah gerçekten setup ınıza sabır gerekir o parayı bulana kadar şimdi okey tamamdır Black Widow alıyorum o zaman ağustosa falan anca alırım herhalde aldığım zaman sizi bilgilendiririm isterseniz tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı