Razer Viper Mini Nasıldır?

Ama maşallah gerçekten setup ınıza sabır gerekir o parayı bulana kadar şimdi okey tamamdır Black Widow alıyorum o zaman ağustosa falan anca alırım herhalde aldığım zaman sizi bilgilendiririm isterseniz tabii.

Tabii hocam isterseniz Black Widow V3 için inceleme yapayım forumda, etiketlerim. Yarın sabah yaparım belki yarın sabaha DeathAdder v2'im de gelmiş olur :)

Oyun için çok iyi bir mouse diye duymuştum.

Evet öyle hocam.

Tabii hocam isterseniz Black Widow V3 için inceleme yapayım forumda, etiketlerim. Yarın sabah yaparım belki yarın sabaha DeathAdder v2'im de gelmiş olur :)

Evet öyle hocam.

Hocam bu fiyatlar ne yav bakmıyordum bayağı piyasaya 1.500 milyardır abow neyse alırım 500 TL daha biriktiririrsem ok inceleme yaparsanızda iyi olur insanlar bilgilenir.

Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, orta tuş bir süre sonra basmamaya, zor basmaya başlıyor bazı modellerde, bu sorunu yaşayan başkaları da varmış kalite kontrolü sorgulanabilir burada, kronik sorunlu gelebiliyorlar uyarayım dedim. Ben orta tuş işlevini yan tuşlardan birine atamıştım uzun süredir bu halde rahat bir şekilde kullanıyorum ve fiyat olarak da bakarsak genel olarak memnunum.

Ben 2 gün önce aldım kargo bekliyorum, sizce iptal edip v2 mini / g102 gibi modellere mi bakayım yoksa viper mini iyimi? yorumları okuyunca kafam karıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı