Razer Viper Mini scroll tersine dönmesi garantiye girer mi?

Barisdkmn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400f
Rx 6600
Meslek
Öğrenci
Fareyi 1 yıldır kullanıyorum. Orta tekerlek arada döndürdüğüm yerin tersine dönüyor gibi. Yani mesela silah değiştirdiğim zaman her 10 değişmede 1 elime istediğim silah yerine başka silah geliyor. 2. sorun ise sol arkadaki tuş. Onda da çift tıklama sorunu var ve neredeyse her 3 basmadan birinde 2 kere basıyor. Bu sorunlar için fareyi garantiye göndermeli miyim? Garanti kapsamına giriyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de Scrollun sorunlu çalışma sorunu vardı. Katar Pro kullanıyorum ve mesela aşağı çektiğimde yukarı gidiyordu bazen. Scrollun yanlarından tüm gücümle üflediğimde düzeldi.

Fareyi 1 yıldır kullanıyorum. Orta tekerlek arada döndürdüğüm yerin tersine dönüyor gibi. Yani mesela silah değiştirdiğim zaman her 10 değişmede 1 elime istediğim silah yerine başka silah geliyor. 2. sorun ise sol arkadaki tuş. Onda da çift tıklama sorunu var ve neredeyse her 3 basmadan birinde 2 kere basıyor. Bu sorunlar için fareyi garantiye göndermeli miyim? Garanti kapsamına giriyor mu?

Bende de Viper Mini vardı. Buna benzer bir sorun oldu. Garantiye yolladım. İade ettiler ücreti.

Geri
Yukarı