Razer Viper Mini V2 vs Razer DeathAdder V2 Mini

Canopat

Kilopat
Merhabalar herkese, başlıktaki iki fare de güzel indirime girmiş. FPS oyunları için hangisini tavsiye edersiniz? Tutuşum pençe şeklinde. Bir de Viper Mini'de lod sorunu var diyorlar çözüldü mü? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Razer Viper Mini güzel gibi, Razerın hiçbir ürününden pişman olmazsın diye düşünüyorum şu anda 4-5 yıllık Razer mausem var 3 yıllık Logitech g102 prodigyden daha güzel. Bu arada pençe şeklinde tutuş içinde Viper Mini daha iyi dizayn açısından.

Razer Viper Mini güzel gibi, Razerın hiçbir ürününden pişman olmazsın diye düşünüyorum şu anda 4-5 yıllık Razer mausem var 3 yıllık Logitech g102 prodigyden daha güzel. Bu arada pençe şeklinde tutuş içinde Viper Mini daha iyi dizayn açısından.
Hocam lod sorunu varmış ama herkeste olmuyormuş sanırım Viper Mini'de. Bir de Viper Mini simetrik olduğu için FPS oyunlarda daha iyi olur diyorlar, orasını bilmiyorum çünkü ben hep simetrik mouse kullandım. G203'ten geçilir mi? Bu fiyata bulamam gibi bir daha.

Hocam lod sorunu varmış ama herkeste olmuyormuş sanırım Viper Mini'de. Bir de Viper Mini simetrik olduğu için FPS oyunlarda daha iyi olur diyorlar, orasını bilmiyorum çünkü ben hep simetrik mouse kullandım. G203'ten geçilir mi? Bu fiyata bulamam gibi bir daha.
Bu fiyata daha bulamassın katılıyorum, şu anda Razer ürünlerine zam gelmemiş gibi bende klavye almayı düşünüyorum Razerdan, g203den geçilir, bahsettiğim g102 prodigy g203ün aynısı ve 5 yıllık Razerım bile daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı