Razer Viper Mini vs Glorious Model O vs HyperX PulseFire Haste

Fiyat bandında viper mini diğerleriyle aynı katagoride değil. 800 TL ye viper mini mi olur? 489 tl şuan normal fiyatı. Kaldı ki o bile çok zam yemiş hali. Normalde viper mini derdim fakat bütçeniz 800 TL ye kadar çıkıyorsa Glorious.

Fiyat bandında Viper Mini diğerleriyle aynı kategoride değil. 800 TL'ye Viper Mini mi olur? 489 TL şu an normal fiyatı. Kaldı ki o bile çok zam yemiş hali. Normalde Viper Mini derdim fakat bütçeniz 800 TL'ye kadar çıkıyorsa Glorious.

Hocam Max 900TL. Viper Mini'yi eledim şu an. Model O mu yoksa PulseFire mi? İkisi de çok kaliteli diyorlar.

Hocam Max 900TL. Viper Mini'yi eledim şu an. Model O mu yoksa PulseFire mi? İkisi de çok kaliteli diyorlar.
Elinizin boyutuna bakacak olursak Pulsefire Haste daha iyi bir seçenek gibi. İkiside çok kaliteli model. Pulsefire Haste'nin çok hafif olması gibi özelliği var. Fakat ikiside pişman etmez hiç merak etmeyiniz.

Hocam 900 lira civarında bütçeniz varsa ben Rampage FURY Z Optik Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu mouse öneririm. Markanın rampage olduğuna bakmayın Ürünün orijinali Pwnage Symm Wireless. Marka basım sadece. Gayet güzel ve forumda incelemesi mevcut olan bir mouse.

Ama yok ikisi arasında biri diyorsanız O derim.

Hocam ben bir daha Gamepower ve Rampage kullanmam :D. Forumda derlerdi çok kötüler diye inanmazdım. Çok kalitesizler hocam. Teşekkürler öneriniz için.
Hocam 900 lira civarında bütçeniz varsa ben Rampage FURY Z Optik Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu mouse öneririm. Markanın rampage olduğuna bakmayın Ürünün orijinali Pwnage Symm Wireless. Marka basım sadece. Gayet güzel ve forumda incelemesi mevcut olan bir mouse.

Ama yok ikisi arasında biri diyorsanız O derim.

Elinizin boyutuna bakacak olursak PulseFire Haste daha iyi bir seçenek gibi. İkisi de çok kaliteli model. PulseFire Haste'nin çok hafif olması gibi özelliği var. Fakat ikisi de pişman etmez hiç merak etmeyiniz.

Hocam peki bir sorum olacak. Fareyi tuttuğunuzda eliniz yere değiyor mu? Çok alçakta kalıyor mu? Mouse hem iki el için uygun hem de alçak biraz o yüzden sordum sorun çıkarır mı diye.

Hocam ben bir daha Gamepower ve Rampage kullanmam :D. Forumda derlerdi çok kötüler diye inanmazdım. Çok kalitesizler hocam. Teşekkürler öneriniz için.
Dediğim gibi rampagenin kendi üretimi bir mouse değil, sizinle aynı şeyi düşünüyorum fakat ürünün sadece markası rampage. Orjinalinde başka bir ürün buradan incelemelere bakabilirsiniz

Hocam peki bir sorum olacak. Fareyi tuttuğunuzda eliniz yere değiyor mu? Çok alçakta kalıyor mu? Mouse hem iki el için uygun hem de alçak biraz o yüzden sordum sorun çıkarır mı diye.
Sorun çıkarmaz.

Geri
Yukarı