Razer Viper Mini vs Glorious Model O vs HyperX PulseFire Haste

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu üçünden hangisi daha iyidir? Fortnite oyuncusuyum.

Eğer elin küçükse daha yeni ve gelişmiş bir model olan Model-O Minus Wireless öneririm. Çok keyif alıyorum şahsen oynarken. Dezavantajı olan bir tarafı da yok yok hiç bir konuda. Bağlantısı falan çok kararlı ve tepkimesi çok iyi.

Eğer elin küçükse daha yeni ve gelişmiş bir model olan Model-O Minus Wireless öneririm. Çok keyif alıyorum şahsen oynarken. Dezavantajı olan bir tarafı da yok yok hiçbir konuda. Bağlantısı falan çok kararlı ve tepkimesi çok iyi.

Hocam bende Rampage SMX-R22 var. Oyun oynanmıyor çok yavaş algılıyor diye ikisi arasında kaldım. En hızlısı hangisidir sizce?

Arkadaşlar bu üçünden hangisi daha iyidir? Fortnite oyuncusuyum.
Pulsefire Haste öneririm şuan kendisini kullanıyorum. Gerek hafifliğiyle gerek kalitesiyle üst düzey bir FPS oyuncu mousesidir kendisi, öneririm.

Hocam bende Rampage SMX-R22 var. Oyun oynanmıyor çok yavaş algılıyor diye ikisi arasında kaldım. En hızlısı hangisidir sizce?
Yani biraz bütçe farkı var tabii ki ama Glorious'un kablolu modelinin fena olmadığını duydum. Önemli olan şu aslında, sensör modeli, IPS ve raporlama hızları. Arlarında ilk buna dikkat etmelisin. Sonra switch modeli v eömrü. Sonra da ağırlık olarak hafifliğe ve kablonun da esnekliğine önem vermelisin.

Benimde elim neredeyse seninle aynı boyut.

Dosya Ekleri

• resim_2023-01-12_221435552.png
    resim_2023-01-12_221435552.png
    503,3 KB · Görüntüleme: 80

Yeni konular

Geri
Yukarı