Elektronik Razer Viper Ultimate 1389 TL

İki senedir bilgisayar ile doğru düzgün oyun oynamıyorum ama ben de aldım, o zamanlar bile fiyatı bu kadardı

Edit: Arkadaşlar bu mouse 2019 yılında üretilmiş, eğer eski üretimse pilleri bu zamana kadar ölmüştür bunun. Ucuz olması büyük ihtimalle ondan, bilginiz olsun. Ben iptal ettim

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Da V2 Pro yerine alınır mı? Palm tutuyorum elim 18cm. @Xantern

DeathAdder V2 Pro ile teknik açıdan aynı. Shape farkı var. 18 cm ele palm tutuşta küçük gelmeyecektir.

Viper V2 Pro'dan 16 gram daha ağır, 1 nesil önceki sensör ve 1 nesil önceki Razer optik Switch'lerini kullanıyor olmasına rağmen fiyatı V2 Pro'yu geçmişti. Benim de kullanıp çok memnun kaldiğim bir model olmuştu. O zaman dock'suz modeli 1400 TL idi. Yine o fiyatlarda olması mutlu etti beni. Tıklamalarda Wobble, Rattle, gıcırtı vb. sorunları yaşayan çok kullanıcı vardı. Tabii garantili bir ürün alıyorsak pek dert etmemek gerek yaşanabilecek sorunları. Wobble yapıyordu benimki, çok rahatsız etmişti.

Son düzenleme:
Piller ömrünü doldurduktan sonra değişim(pil) yapılabiliyor mu? Bayağı iyi bir mouse. Eğer pil sıkıntısı yoksa bende alacağım galiba.

Piller ömrünü doldurduktan sonra değişim(pil) yapılabiliyor mu? Bayağı iyi bir mouse. Eğer pil sıkıntısı yoksa bende alacağım galiba.
Bende düşünüyorum ama fiyatı indirimsiz bir şekilde böyle gözükünce tam emin olamadım. @GalaxySal450 yorumunuz nedir hocam ?

Geri
Yukarı