Razer Viper Ultimate QP İade Talebinin Reddi

sinansengun

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar,
27 Haziran tarihinde N11 QP Bilişim'den Razer Viper Ultimate mouse aldım. Sağ butonunda boşluk olması ve ses yapması, ayrıca da scroll'unun sesli çalışmasından dolayı memnun kalmayıp iade ettim. QP'nin bana döndüğü cevap aşağıdaki gibi, servis raporu doğrultusunda işlem yapılacaktır şeklinde. Yasal süreler içerisinde iademi eksiksiz şekilde yaptım, servis raporuyla bunun ne alakası olabilir. Benzer sorun yaşayan var mı? Çözüm için ne önerirsiniz?

1625739081769.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutusuna zarar verdiyseniz almama hakları var. Ayrıca ürün defolu değil, viperların tuşları mekanik olduğu için o boşluk ve sallanma hissi hepsinde var.

Kutusuna zarar verdiyseniz almama hakları var. Ayrıca ürün defolu değil, viperların tuşları mekanik olduğu için o boşluk ve sallanma hissi hepsinde var.
Kutusuna zarar vermediğimi söyleyebilirim hatta onlar sadece ürün kutusunun dışını pat pat ile sarıp yollamışlardı. Ben ayrıca başka kutunun içine de koydum yolladım. Ürünün defolu olup olmaması önemli değil sonuçta ben memnun kalmadım.
Tüketici hakem heyetine başvurabilirsin.
Teşekkürler.

Kutusuna zarar vermediğimi söyleyebilirim hatta onlar sadece ürün kutusunun dışını pat pat ile sarıp yollamışlardı. Ben ayrıca başka kutunun içine de koydum yolladım. Ürünün defolu olup olmaması önemli değil sonuçta ben memnun kalmadım.

Teşekkürler.
Ürünü bozuk diye iade ettiyseniz onlar da doğal olarak çalışıyor diye reddetmiş olabilirler, iade talebinizi ürün istediğim gibi değil, memnun kalmadım gibi bir seçenekle oluşturun eğer öyle yapmadıysanız.

Ürünü bozuk diye iade ettiyseniz onlar da doğal olarak çalışıyor diye reddetmiş olabilirler, iade talebinizi ürün istediğim gibi değil, memnun kalmadım gibi bir seçenekle oluşturun eğer öyle yapmadıysanız.
N11'in iade seçeneklerinde buna en yakın olanı seçtim. İade talebim aşağıdaki gibi.

1625744757347.png

Bu arada N11'e çözüm için yazdığımda, ürünü hijyenik grupta değerlendirdiler. Nasıl bilgisayar faresi hijyenik gruba girer dedim. Açılınca girer dediler :) İşte yazışmalar.

screen1.png

screen2.png

screen3.png

Selamlar,

26 Temmuz itibariyle para iadem gerçekleşti. Servis iadeyi onaylamış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı