Razer Viper Ultimate vs Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed

365 Gölge

Centipat
Daha fazla  
Razer Viper Ultimate almayı düşünüyorum ama fiyatı aniden artmış beklesem düşer mi? Veya alternatif olarak arkadaşımdan 2. el olarak bunu da alabilirim 1000 liraya temiz mouse Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed ne yapmalıyım sizce arada kalite olarak çok fark var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240401_125231_Facebook.jpg
    Screenshot_20240401_125231_Facebook.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Baktığınız fiyat aralıklarında kaliteden ziyade ergonomi ve el yapınız işin içine giriyor. Deathadder ve Viper tasarım olarak bambaşka modeller. Tutuşunuza göre Mouse büyüklüğüne göre tercih edin. Elleriniz ortalamadan küçükse ve Claw şeklinde tutuyorsanız Viper daha iyidir. Ama elleriniz nispeten büyük ve mouse'u avcunuza oturtuyorsanız Deathadder da iyi bir seçenek olur. Benim tercihim Viper olurdu.

Baktığınız fiyat aralıklarında kaliteden ziyade ergonomi ve el yapınız işin içine giriyor. Deathadder ve Viper tasarım olarak bambaşka modeller. Tutuşunuza göre Mouse büyüklüğüne göre tercih edin. Elleriniz ortalamadan küçükse ve Claw şeklinde tutuyorsanız Viper daha iyidir. Ama elleriniz nispeten büyük ve mouse'u avcunuza oturtuyorsanız Deathadder da iyi bir seçenek olur. Benim tercihim Viper olurdu.
Fiyat düşer mi daha çok bunu öğrenmek için yazmıştım

Fiyat düşer mi daha çok bunu öğrenmek için yazmıştım
El yapınıza uygun değilse isterseniz en pahalı Mouse'u alın işinizi görmeyecek ve sizi rahatsız edecektir. Önce deneyerek, gidip görerek elinize uygun mouse yapısını belirleyin, modeli ona göre önerelim.

Geri
Yukarı