Razer Viper V2 Pro alınır mı?

Aynı gün pckolik üzerinden beyazını söylemiştim. 4 gündür bekliyorum x firmasıyla kargoya çıkacak yazıyor. Bugün mail attım ne oldu ürün kargoya verilecek mi diye. Yarım saat sonra arayıp beyazı yokmuş elimizde siyahını yollayalım veya iptal edelim dediler, iptal ettirdim. Açıkçası ben önermiyorum. Stok yoksa var diyip neden yanıltarak sipariş alıyorsun. 4 gün bekletip ne iptal ediyorlar ne bilgi veriyorlar. En son ben ulaşıyorum. Başka yerden satın aldım.

Aynı gün pckolik üzerinden beyazını söylemiştim. 4 gündür bekliyorum X firmasıyla kargoya çıkacak yazıyor. Bugün mail attım ne oldu ürün kargoya verilecek mi diye. Yarım saat sonra arayıp beyazı yokmuş elimizde siyahını yollayalım veya iptal edelim dediler, iptal ettirdim. Açıkçası ben önermiyorum. Stok yoksa var deyip neden yanıltarak sipariş alıyorsun. 4 gün bekletip ne iptal ediyorlar ne bilgi veriyorlar. En son ben ulaşıyorum. Başka yerden satın aldım.

Hocam ben mağazadan aldım. Aldığımda zaten beyazdan 2 tane vardı. Sizin durum kötü olmuş.

Aynı gün pckolik üzerinden beyazını söylemiştim. 4 gündür bekliyorum X firmasıyla kargoya çıkacak yazıyor. Bugün mail attım ne oldu ürün kargoya verilecek mi diye. Yarım saat sonra arayıp beyazı yokmuş elimizde siyahını yollayalım veya iptal edelim dediler, iptal ettirdim. Açıkçası ben önermiyorum. Stok yoksa var deyip neden yanıltarak sipariş alıyorsun. 4 gün bekletip ne iptal ediyorlar ne bilgi veriyorlar. En son ben ulaşıyorum. Başka yerden satın aldım.

Nereden aldın hocam? Beyaz o fiyata bulamadım.

3200 fazla vermişsiniz gibi hocam.
Evet hocam pahalı olduğunu bile bile, ve daha 10 gün önce 2500 liralara almadığımı hatırlayarak almak durumunda kaldım. Fareyi istiyordum ve alternatif bir fiyat yoktu bugün. Bakıyorum her yerde o fiyata veya daha yüksek şuan.

Evet hocam pahalı olduğunu bile bile, ve daha 10 gün önce 2500 liralara almadığımı hatırlayarak almak durumunda kaldım. Fareyi istiyordum ve alternatif bir fiyat yoktu bugün. Bakıyorum her yerde o fiyata veya daha yüksek şuan.
Fiyatlar ipini kopardı maalesef. Siyahın çok ucuz bi görüntüsü var. Scroll, razer logosu falan beyaz olsaydı belki bi albenisi olurdu. Sağlık olsun. Hayırlı olsun. 😇

2200 e 1 aylık viper v2 pro satıyorum ilgilenen varsa yazsın shape uymadı maalesef, yanında taşıma çantası vericem ve üzerinde wraith skatezler takılı

Geri
Yukarı