Razer Viper vs Glorious model o

mrokn

Hectopat
Merhabalar, Glorious model o almayı düşünüyordum ancak ay başında Razer Viper tanıtıldı ve yurt dışında satışa çıktı ve ben de kararsız kaldım.

Model o 67 gr, Viper ise 69 gr ancak araştırdığım kadarıyla Viper’ın kullandığı sensör daha iyi.

Sizce hangisi daha mantıklı ve Razer Viper ne zaman Türkiye’de satışa sunulacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Model O daha bir fare, daha iyi skatezlere ve kabloya sahip. Model O 3360 kullanıyor, hala 3310 sensör kullanan fareler bile kullanılıyor. Sensör avantajının hiçbir anlamı yok. Hem Model O $20 daha ucuz.

Gidip Razer Viper almanın hiçbir mantığı yok.

Edit : Buradan Razer Viper seçmenin tek sebebi delikli yapıdan rahatsız olma olabilir.

Model O daha bir fare, daha iyi skatezlere ve kabloya sahip. Model O 3360 kullanıyor, hala 3310 sensör kullanan fareler bile kullanılıyor. Sensör avantajının hiçbir anlamı yok. Hem Model O $20 daha ucuz.

Edit : Buradan Razer Viper seçmenin tek sebebi delikli yapıdan rahatsız olma olabilir.

Açıklamanız için teşekkür ederim.
Razer Viper ı test etme şansınız oldumu ?

Amazon’dan olan Razer Viper siparişimi iptal ettim ve Glorious Model O glossy white modelini aldım.

Bugüne kadar kullandığım en iyi skatezlere sahip.En çok beğendiğim bir diğer özelliği ise kablosu en ufak bir cable drag olmuyor ve mouse bungee kullanmanıza gerek kalmıyor.

Model o daha bir fare, daha iyi Skatez'lere ve kabloya sahip. Model o 3360 kullanıyor, hala 3310 sensör kullanan fareler bile kullanılıyor. Sensör avantajının hiçbir anlamı yok. Hem model o $20 daha ucuz.

Edit: Buradan Razer Viper seçmenin tek sebebi delikli yapıdan rahatsız olma olabilir.

Merhaba size model o konusunda bir soru sormak istiyorum piyasada hala satılan eski seri var mıdır çünkü Glorious Model O Mat Siyah Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol şöyle bir ürün buldum ama eski midir yeni midir bilemiyorum bir de mouse hızlı bozuluyor mu böyle çok yorum gördümde ilk başta G502 alacaktım overpriced ağır alma dediler şimdi model o istiyorum ama hızlı bozulduğunu duydum normalde fareyi ne olur ne olmaz connect Game'den alacaktım resmi distüribitör diye fakat onlarda kalmamıştı ve Instagram'dan onlara yazdığımda mağazamız dışında alınan ürünerin yükümlülüğü bizde değildir dediler bu yüzden de Razer ürünlerini alırken güvenle aldığım QP Bilişim'den Viper almakla bunu almak arasında kaldım sizce ne yapmalıyım.

Merhaba size model o konusunda bir soru sormak istiyorum piyasada hala satılan eski seri var mıdır çünkü Glorious Model O Mat Siyah Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol şöyle bir ürün buldum ama eski midir yeni midir bilemiyorum bir de mouse hızlı bozuluyor mu böyle çok yorum gördümde ilk başta G502 alacaktım overpriced ağır alma dediler şimdi model o istiyorum ama hızlı bozulduğunu duydum normalde fareyi ne olur ne olmaz connect Game'den alacaktım resmi distüribitör diye fakat onlarda kalmamıştı ve Instagram'dan onlara yazdığımda mağazamız dışında alınan ürünerin yükümlülüğü bizde değildir dediler bu yüzden de Razer ürünlerini alırken güvenle aldığım QP Bilişim'den Viper almakla bunu almak arasında kaldım sizce ne yapmalıyım.
Viper'in sag kligi problemsiz bir urunune denk gelebilirseniz Viper, Model O'dan daha iyi bir tercih olur fakat rahat edebilecekseniz ikisinin de yerine XM1 oneririm.

Viper'in sag kligi problemsiz bir urunune denk gelebilirseniz Viper, model O'dan daha iyi bir tercih olur fakat rahat edebilecekseniz ikisinin de yerine XM1 oneririm.

Tamamdır teşekkürler bakıcağım ve ya model o ya da XM1 alacağım çünkü Viper'in sağ kliğinde neredeyse her modelde olan bir problemse sıkıntı biraz o yüzden galiba XM1 alacağım tekrardan teşekkürler.

İlk çıkan Model O'lar kutu tasarımı sebebiyle sorunluydu. Kablo, kutunun içerisinde mouse'un altında kalacak şekilde kıvrılmış bir şekilde geliyordu. O kıvırma yerinden hasar alıyordu ve bir süre sonra sorun çıkabiliyordu. İkinci gelen partide yeni kutu tasarımı ve yeni kablo ile bu sorun çözüldü. Yeni kutular biraz daha büyük boyutlu ve kablo eski kutulardaki gibi katlanmış bir şekilde gelmiyor.

Connect game resmi distribütör ise ve trendyoldan attığınız mağaza ürünü oradan temin ediyorsa mecburen garanti hizmeti vermek zorunda connect game. Trendyol üzerinden bahsettiğiniz mağazaya sorabilirsiniz garanti durumunu ve distribütör firmasını.

Yeni konular

Geri
Yukarı