Razer Viper vs Razer DeathAdder V2

ShagPoff

Femtopat
Razer Viper ve Razer DeathAdder V2 oldukça gelişmiş mouseler. Özellikleri hemen hemen aynı ama tasarım ve ergonomi farkı var. Benim gönlümde olan mouse Razer Viper fakat bazı sorulardan dolayı Razer DeathAdder V2 almak aklımdan geçiyor. Razer Viper rahat mı, herhangi bir sıkıntısı var mı?
Razer Viper harbiden almak istiyorum ama ele oturması ve rahatlığı konusunda şüphelerim var. Almadan önce sizden Razer Viper ve Razer DeathAdder V2 konusu hakkında görüşlerinizi görmek beni memnun eder. 👍

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    98,4 KB · Görüntüleme: 240
Razer Viper rahat fakat sağ kliğinde klik yapısı gereği (Gövdeden ayrı yapıda) kronik bir problem var. Benim iki Razer Viper'da da bu problem vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videodaki mouse'lar iki farklı mouse.

Razer Viper rahat fakat sağ kliğinde klik yapısı gereği (Gövdeden ayrı yapıda) kronik bir problem var. Benim iki Razer Viper'da da bu problem vardı.

Sorum olacaktı. Razer Viper ele oturuyor mu ve rahat mı? Ayrı olarak sen mouseyi nasıl kullandın? Yani sağ click sert bastığın için mi yoksa düzgün bir şekilde kullandığın halde tamamen mouseden dolayı mı oldu. Agresif bir kullanımda da olmuş olabilir. Cevabını beklemedeyim.

Sorum olacaktı. Razer Viper ele oturuyor mu ve rahat mı? Ayrı olarak sen mouseyi nasıl kullandın? Yani sağ click sert bastığın için mi yoksa düzgün bir şekilde kullandığın halde tamamen mouseden dolayı mı oldu. Agresif bir kullanımda da olmuş olabilir. Cevabını beklemedeyim.
Kutudan bu şekilde çıktı, benim kullanımım ile alakalı olduğunu zannetmiyorum. İlk fareyi aldım değiştirdim ikincisiyle hemen ikincisini de iade ettim.

Relaxed Claw tutuşa ve 20x11 el boyutuna sahibim, Viper rahatsız bir fare değil ama daha rahat fareler kullandım, kullanıyorum. Benim için biraz alçak geliyor, avcumun içini doldurmadı pek.

Dostum aynı mouse u bende aldım fakat arkadaşın dediği gibi sağ tuşunda bir sıkıntı var oynuyor yavaş dokundukça iade etmeyi düşünüyorum 459 TL'ye aldım saçma.

1 ay önce Viper Ultimate aldım, ondan önce DeathAdder Elite kullanıyordum. Değiştirme nedenim elime oturmaması değildi Elite modellerindeki kronik sensör donması sorunuydu ama Razer bu sorunu V2 de çözmüş gibi duruyor. Viper'e alışmam sadece 2-3 saatimi aldı ve DeathAdder'a göre bence daha iyi bir tasarıma sahip, yukarıdaki arkadaşların dediği gibi farenin tasarımı yüzünden sağ ya da sol tuşta bir tıklama sorunu oluşabiliyor bende daha olmadı, umarım da olmaz. Seçim sadece el yapına ve zevkine kalmış ikisinin de çok başarılı fareler.

1 ay önce Viper Ultimate aldım, ondan önce DeathAdder Elite kullanıyordum. Değiştirme nedenim elime oturmaması değildi Elite modellerindeki kronik sensör donması sorunuydu ama Razer bu sorunu V2 de çözmüş gibi duruyor. Viper'e alışmam sadece 2-3 saatimi aldı ve DeathAdder'a göre bence daha iyi bir tasarıma sahip, yukarıdaki arkadaşların dediği gibi farenin tasarımı yüzünden sağ ya da sol tuşta bir tıklama sorunu oluşabiliyor bende daha olmadı, umarım da olmaz. Seçim sadece el yapına ve zevkine kalmış ikisinin de çok başarılı fareler.

Bende aynı sorundan ötürü DeathAdder Elite'den Viper'e veya DeathAdder v2'ye geçmeyi düşünüyorum ama sensörleri farklı olduğu için ikilemde kaldım Viper Razer 5G kullanıyor V2 focus+ hangisi daha iyi özellikleri farkları nelerdir bilginiz var mıdır?

Geri
Yukarı