Rehber Razer'ın Focus+ sensörü neden piyasanın en iyisidir?

Çok teşekkürler hocam faydalı bir yazı almama yardımcı oldu son bir sorum var Razer DeathAdder V2 aldım biliyorsunuz bunun yazılımı var tavsiye ettiğiniz ayar var mı açılmalı veya kapatılmalı dediğiniz?
Ayarlar genelde kişisel olduğu için benim tavsiye ettiğim bir şey yok. Smart Tracking açık olsun ama.

Viper Ultimate mi? G PRO superlight mı?
Superlight daha mantıklı bir seçim olur bence. Ama ikisi de kesinlikle üzmez. İkisini de kullandım ve harikalar. Superlight'ın hem hafif olması hem de ağrılığının daha dengeli dağılmış olması daha avantajlı kılıyor gözümde.

Selamlar,

Claw grip için hafif Razer modeli ne önerebilirsiniz? G300s kadar tuş olmalı üstünde. Geçen yıl Mamba TE denemiştim ama maalesef kullanım şeklime uygun değil gereksiz uzun geldi.

Deathadder V2 Claw grip için uygundur.

Superlight derim ben de.
Deathadder'ın buton dizilimi çok uygun gelmedi bana. Basilisk V2 Hypershift bakmıştım bir ara, hem daha fazla tuş var hem de dizilim benim alışık olduğum şekilde. Deathadder V2 mi daha iyi Basilisk mi? Hem FPS hem de MMORPG oynadığım için önemli maalesef.

Deathadder'ın buton dizilimi çok uygun gelmedi bana. Basilisk V2 Hypershift bakmıştım bir ara, hem daha fazla tuş var hem de dizilim benim alışık olduğum şekilde. Deathadder V2 mi daha iyi Basilisk mi? Hem FPS hem de MMORPG oynadığım için önemli maalesef.
Basilisk V2 sensör olarak geride ama bence Ergonomisi daha rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı