RC-K380 kasaya işlemci soğutucusu önerisi

Olabilir kardeşim termal macun ile bir miktar düzelebilir 8350 stok soğutucu ile kullanan çok. Kuru bir macunla 1-2 hafta kullandım diyorsun ona bakarsan ben e5200 işlemcimi 5-6 sene boyunca ilk aldığımda sürülen Termal macunla kullandım sıcaklık yinede 65 dereceyi geçmiyordu. Bence Termal macun sıkıntılı ve işlemci fanı tam temas etmiyor işlemciye.

Olabilir kardeşim termal macun ile bir miktar düzelebilir 8350 stok soğutucu ile kullanan çok. Kuru bir macunla 1-2 hafta kullandım diyorsun ona bakarsan ben e5200 işlemcimi 5-6 sene boyunca ilk aldığımda sürülen Termal macunla kullandım sıcaklık yinede 65 dereceyi geçmiyordu. Bence Termal macun sıkıntılı ve işlemci fanı tam temas etmiyor işlemciye.
İntel'in ısınmasıyla FX'lerin ısınması bir değil. İ7 4770 ile Fx-6100 Stock fan ile aynı ısınıyor. İkisini de kendim test ettim. Eğer bütçe sıkıntısı yoksa boşuna stok fan ile kullanmaya gerek yok. Isı işlemcinin ömrünü azaltır, bahsettiğiniz kişiler 75-80c'ye gözünü kapatan kişiler.

ben bilgisayarcıya gidiyorum arkadaslar gelince konusuruz baktık olmuyor alırız artık bir tane soğutma kaliteli yeterki oyunlarda kapanmasın.

ben bilgisayarcıya gidiyorum arkadaslar gelince konusuruz baktık olmuyor alırız artık bir tane soğutma kaliteli yeterki oyunlarda kapanmasın.
Bilgisayarcı termal macun sürüp sizden basit bir soğutucu parası alacak.

İşin kötü yanı bilgisayar bir süre sonra gene ısınıp kapanmaya başlayacak.

Bilgisayarcıda sistemi topladığınız için böyle bir sorun ile karşılaşıyorsun Ben olsam hayatta uğramam kendim hallederim güzel bir soğutucu ve Termal macun alarak.

bu islerden pek anlamıyorum mecbur gitmem lazım ama sizin önerilerinizi not ettim eyer illa soğutucu alıncaksa hangisini alayım arkadaslar kasama sığmasıda önemli bosuna para vermek istemem.

bu islerden pek anlamıyorum mecbur gitmem lazım ama sizin önerilerinizi not ettim eyer illa soğutucu alıncaksa hangisini alayım arkadaslar kasama sığmasıda önemli bosuna para vermek istemem.
Kasanızın bittiği yer ile anakartın arasındaki mesafeyi ölçün ve soğutucu almadan öncede şu şekilde boyutlarını öğrenebilirsiniz, örnek; "Cooler Master Hyper 212 Evo Dimensions"

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı