RDR 1 bilgisayarda nasıl oynanır?

Legal olarak çıkmadığından hayır. Emülatör kullanabilirsin bu da illegal.

Hem korsan olsa dahi çok iyi bir PC lazım diye düşünüyorum emülatör kullanarak açtığından.

RTX 3050 Ti Ryzen 5 5600H sistem ile 60 FPS oynuyorum ve emülatör illegal değildir. Oyunları nereden indirdiğine bağlı. Xbox 360'dan oyunu port edersen legal oynarsın.

RTX 3050 Ti Ryzen 5 5600H sistem ile 60 FPS oynuyorum ve emülatör illegal değildir. Oyunları nereden indirdiğine bağlı. Xbox 360'dan oyunu port edersen legal oynarsın.
Bu nasıl bir mantık? Adamın konsolu varsa neden port edip bilgisayardan oynamaya çalışsın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her türlü korsan oynayacaksın sana ait orijinal bir kopya yoksa. Xenia emülatör ile çalışıyor ve Türkçe yaması da var ama Nintendo emülatör ile daha akıcı oynanıyormuş. O nedenle Nintendo emülatör ile olanı araştırmanız daha uygun. Fakat Nintendo emülatör için henüz Türkçe yama bulunmuyor ama çıkacak.

Bu nasıl bir mantık? Adamın konsolu varsa neden port edip bilgisayardan oynamaya çalışsın?
Türkçe yama için + daha akıcı deneyim için.

Her türlü korsan oynayacaksın sana ait orijinal bir kopya yoksa. Xenia emülatör ile çalışıyor ve Türkçe yaması da var ama Nintendo emülatör ile daha akıcı oynanıyormuş. O nedenle Nintendo emülatör ile olanı araştırmanız daha uygun. Fakat Nintendo emülatör için henüz Türkçe yama bulunmuyor ama çıkacak.

Türkçe yama için + daha akıcı deneyim için.
Anladım ama bu konuyu açtığına göre konsolu olduğunu sanmıyorum yani yine illegal olacak.

Firma oyunu PS4'e bile 30 FPS çıkarmış. 60 FPS desteğine bile uğraşmamış. O nedenle PC de emülatörde akıcı oynamak daha avantajlı. Tabii ki düzgün bir sistemle.

Sistemim:
i5 4.nesil
GT 730
16 GB RAM

İyi bir emülatörden akıcı oynatır mı? Sonuçta eski oyun. PS4'üm var ama oyun çok pahalı.

Sistemim:
i5 4.nesil
GT 730
16 GB RAM
İyi bir emulatorden akıcı oynatır mı sonuçta eski oyun

PS4'üm var ama oyun çok pahalı

Xenia emülatörde bu donanımla asla oynayamazsın. Eski bir oyun deme sakın o hataya düşme. Emülatörler daha fazla güç ister. RDR 2 Low ayarda oynayan PC'lerde bile sorun çıkıyor RDR 1 emülatör performansında.

Yeni konular

Geri
Yukarı