RDR 2 %30 Save olan var mı?

sakal5323

Hectopat
Save'yi dosya şeklinde kaydediyordum format sırasında unuttuğum için Save dosyam gitti. Elinde şöyle minimum %30 olacak Save dosyası olan varsa paylaşabilir mi acaba?

Ne üzerinden %30? Birisi full yan görev yapıp hikayeyi az yaparsa da yüzde 30 olur. Hiç yan görev yapmayıp full ana görev yaparsa da yüzde 30 olur.

En son hatırladığım john marston ile ev basıyorduk ve oraya taşınıyorduk oradan sonrası lazım bana.
Tamam hocam, stranger görevlerine henüz başlamamıştım 1-2 ufak olan hariç. Ana görevlerden ilerleyip bahsettiğiniz görevden sonra paylaşabilirim. En son Sean'u kurtardım, isterseniz şu anda da paylaşabilirim. %19 falandayım.

Tamam hocam, stranger görevlerine henüz başlamamıştım 1-2 ufak olan hariç. Ana görevlerden ilerleyip bahsettiğiniz görevden sonra paylaşabilirim. En son Sean'u kurtardım, isterseniz şu anda da paylaşabilirim. %19 falandayım.

Teşekkürler dediğim yere geldiğiniz zaman paylaşın sizden haber bekliyorum.

En son hatırladığım john marston ile ev basıyorduk ve oraya taşınıyorduk oradan sonrası lazım bana.
Hocam bu bahsettiğiniz Chapter 3ün son görevi, ben daha Chapter3e yeni başlıyorum %30 oldu. Siz yüzdeyi yanlış hatırlıyordumuz galiba.

Bu dosyayı deneyin, veya internette “Chapter 4 beginning save” diye arayabilirsiniz.

Geri
Yukarı