RDR 2 Onur arttırma hilesi var mı?

452252

Hectopat
Merhabalar, RDR 2 hikayesini önceden bitirmiştim şimdi tekrar oynamaya karar verdim. Karakterin onurunu yüksek tutup hikayenin sonunun ona göre bitmesini istiyorum. Onur arttırmanın bir hilesi var mıdır?

Merhabalar, RDR 2 hikayesini önceden bitirmiştim şimdi tekrar oynamaya karar verdim. Karakterin onurunu yüksek tutup hikayenin sonunun ona göre bitmesini istiyorum. Onur arttırmanın bir hilesi var mıdır?
Rampage Trainer ile yapabilirsiniz hile yapmak istemiyorsanız Saint Denis’e gidip herkese greet yapın.

Zaten ortalamanın bir tık üstü ile en yüksek onur seviyesi arasında bir fark yok, sadece mağazalardaki fiyatlar fark ediyor. Ortalamanın biraz üstünde bitirmek de çok kolay, stranger görevlerini yaptıkça yükseliyor. Balık tutup bırakınca da oldukça yükseliyor.

Rampage Trainer ile yapabilirsiniz hile yapmak istemiyorsanız Saint Denis’e gidip herkese greet yapın.
Yazdığınız trainer'ı kuracağım fakat oyun da türkçe yama yüklü ve "dinput8.dll" içeriyor. Bu trainer modunu kurarkende dinput8.dll dosyasını değişmemiz gerekiyor. Dolayısıyla türkçe yama bozulacak. Türkçe yama bozulmadan yapmak mümkün mü?

Geri
Yukarı