RDR 2 abartıldığı kadar var mı?

Daha fazla  
RDR2 oynamayı düşünüyorum ve herkes oyunu deliler gibi öneriyor God of War'ı bitirdim ve en çok zevk aldığım oyunlardan birisi en sevdiğim oyun da CoD MW2 oyunu sıkılmadan 50 kere bitirmişimdir. RDR2 de 50 defa oynasanız da sıkılmayacağımız bir oyun mu? Ben 5-10 dk izledim ama aksiyon yok denecek kadar az oyun yavaş tempolu ben God of War gibi Call of Duty vur zıpla uç gibi aksiyon oyunları seviyorum RDR2'den pişman olur muyum?

RDR2 oynamayı düşünüyorum ve herkes oyunu deliler gibi öneriyor God of War'ı bitirdim ve en çok zevk aldığım oyunlardan birisi en sevdiğim oyun da CoD MW2 oyunu sıkılmadan 50 kere bitirmişimdir. RDR2 de 50 defa oynasanız da sıkılmayacağımız bir oyun mu? Ben 5-10 dk izledim ama aksiyon yok denecek kadar az oyun yavaş tempolu ben God of War gibi Call of Duty vur zıpla uç gibi aksiyon oyunları seviyorum RDR2'den pişman olur muyum?

RDR2 oynamadım ama çok abartıyorlar gibi geliyor bana. 1-2 tane ufak detay var diye oyunu sanki tamamen gerçek dünya haritası bulunan grafikleri tamamen gerçek hayat gibi olan bir oyun gibi bakıyorlar.

Kardeşim GOW oynuyosun RDR2 neden izliyosun? Al, indir oyna gör.

RDR2 oynamadım ama çok abartıyorlar gibi geliyor bana. 1-2 tane ufak detay var diye oyunu sanki tamamen gerçek dünya haritası bulunan grafikleri tamamen gerçek hayat gibi olan bir oyun gibi bakıyorlar.
1-2 tane ufak detay dediğiniz detaylar beni oyun sektöründen soğuttu. RDR2'den sonra hiçbir oyun gerçek anlamda zevk vermiyor. Çünkü oyun god tier.

Kardeşim GoW oynuyosun RDR2 neden izliyosun? Al, indir oyna gör.

1-2 tane ufak detay dediğiniz detaylar beni oyun sektöründen soğuttu. RDR2'den sonra hiçbir oyun gerçek anlamda zevk vermiyor. Çünkü oyun god tier.

Oyunda ki aksiyon ne durumda? Çok yavaş ilerleyen bir oyunsa oynamayı düşünmüyorum aksiyon oyunları seven biriyim.

RDR2 genel anlamda at sür oradan oraya git göreve giderken karşına başka bir yan görev çıksın. Oyun ortalara doğru daha güzel bir hal alıyor. İlk başlarda sıkıcı gelebilir ortalara doğru zevk almaya başlarsın.

Oyunda ki aksiyon ne durumda? Çok yavaş ilerleyen bir oyunsa oynamayı düşünmüyorum aksiyon oyunları seven biriyim.
Oynama kardeşim kimse sen illa oyna diye oyun yapmıyor. Biz oyuncuları olarak oyunun güzel olduğunu oynanabilir olduğunu söyledikse yok yavaşmış, aksiyon geç gelioymuş, yok çok ram yiyormuş, yok hikayesi witcher 3'den iyi değilmiş böyle saçma saçma eleştiriler duyuyoruz oynamayın o zaman.

Biz size oynamanızı öneriyoruz, yavaşı hızlısı size kalmış.

Şu an aktif olarak oynuyorum (chapter4)ve evet oyun abartildiği kadar var. RDR2 her oyuncunun oynayabileceği türde bir oyun değil, mesela bazı oyuncular için oyun kavramı Valorant ve LoL'den ibarettir veya bazı oyuncular sadece hızlı aksiyon oyunları sever, yani bir oyunu sevip sevmemek senin oyun zevkine göre değişir. Ama bu, o oyunun kötü olduğu anlamına gelmez.

Geri
Yukarı