RDR 2 abartıldığı kadar var mı?

RDR2 abartıldığından da güzel bir oyun, başlarda biraz yavaş işlese de sonradan aşırı açılıyor ve resmen oyunu bırakmak istemiyorsunuz. RDR2'yi kötüleyenlere bakma. Onlar oyundan anlamadığı için kötülüyor, o kişiler Ubisoft'un tekrar oyunlarını oynamaya devam edebilir. Siz şanslısınız çünkü RDR2 gibi bir yapıt oynayacaksınız :)

Valorant'a devam yani :D

Valorant oynadığımı kim söyledi? Tabii elinde argüman kalmayınca hemen iftira. Muhalefete "terörist" diyen AKP'den ne farkın var? Aynı mantık. Körü körüne bağlısın en ufak eleştiriyi almıyorsun. Beğenmedim ve buna hiçbir şey diyemezsin. Benim fikrim bu. Nefret ettim tiksiniyorum.

Valorant'a devam yani :D

At sürme simülatörüne devam yani 😃(!)

Oyun kavramını kendi kafanda nasıl açıkladığına veya oyundan ne beklediğine göre değişir. Bir oyundan çeşitli oynanış mekanikleri, sağlam game design ve özgürlük bekliyorsan RDR2 pek de aradığın oyun olmayacak, hatta hiçbir Rockstar oyunu aradığın oyun olmayacak. Çünkü bu bahsettiğim açılardan hepsi kötü.

Ama bir oyundan beklediğin şeyler gerçekçi animasyonlar, gerçekçi fizikler, yaşadığını hissettirebilen bir açık dünya ise işte Red Dead Redemption 2 o konularda çok üst düzey.

RDR2 oynamayı düşünüyorum ve herkes oyunu deliler gibi öneriyor God of War'ı bitirdim ve en çok zevk aldığım oyunlardan birisi en sevdiğim oyun da CoD MW2 oyunu sıkılmadan 50 kere bitirmişimdir. RDR2 de 50 defa oynasanız da sıkılmayacağımız bir oyun mu? Ben 5-10 dk izledim ama aksiyon yok denecek kadar az oyun yavaş tempolu ben God of War gibi Call of Duty vur zıpla uç gibi aksiyon oyunları seviyorum RDR2'den pişman olur muyum?

Nedense ben çok sevmiştim. Tam bitirmedim ama oyun bana çok akıcı geldi. Gerek gerçekliği gerekse ortamı olsun beni içinde hissettirdi.

Adam sevmiyor olabilir. Senin sevdiğin bir oyunu birisi sevmiyorsa o hep Valorant oynuyor anlamına gelmiyor. Şu forumda artık sebepsiz yere başkalarını aşağı çekmeye çalışmayın. Bir de marifetmiş gibi ":D" bu emojiyi atıyorsun...

Sen niye bu kadar alındın ki, ben Valorant'a kötü demedim yavaş ilerlemeli oyunları sevmediği için genel bir FPS oyunu söyledim. Şu forumda sebepsiz yere başkalarının avukatlığını yapmayın.

Geri
Yukarı