RDR 2 açık dünyada kazanmak çok zor

EminYG

Decapat
Daha fazla  
RDR 2 hikaye modunda oynuyorum ve zorluk anlaşılmıyor. Herhangi bir göreve giriyorum ve sadece 2-3 çete üyesi ile neredeyse bir orduyu yenebiliyoruz. Ve çoğu düşmanı da ben alıyorum. Ama açık dünyada gezerken sadece 3-4 düşman karşıma çıkıyor ve hemen ölüyorum. Bazen dağdan iniyorlar bazen kamp kurarken ben gizli saldırmaya çalışıyorum. Ama açık dünyada 4 kişiden fazlalar ise yenmemin imkanı yok. Bunun herhangi bir çözümü var mı? Tam kovboy 🤠 moduna giriyorum, 2 atlı beni alıyor gıcık oluyorum.

Oyunu PS4 Pro'dan oynuyorum.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Bounty Hunter" olarak geçiyor dedikleriniz. Diğerlerinden daha isabetliler aslında RG burada mutlak ölüm sağlamaya çalışmış alanlara girdiğinizde.

O değil, o drecoll diye birileri varya onlar işte. Sanırım kontrolcü ile oynuyorum ya ondandır galiba. Klavye fare ile oynarsam düzelir mi? Sorunu başka yaşayan var mı?

O değil, o drecoll diye birileri varya onlar işte. Sanırım kontrolcü ile oynuyorum ya ondandır galiba. Klavye fare ile oynarsam düzelir mi? Sorunu başka yaşayan var mı?
Yok hocam onu çok kafaya takmayın. O'Drisscoll demek istediniz sanırım. Görevlerde iken aldığınız hasar azalıyor diye biliyorum. Kontrolcüye zamanla alışırsınız. Klavye fare ile kontrolcü ile olandan daha zevksiz olur.

Geri
Yukarı