RDR 2 açık dünyası sarar mı?

Okul zamanı RDR 2 bitirmem imkansız, bitirsem de hiçbir şey anlamam. İndirsem açık dünyada takılmak sarar mı, görev falan yapmadan.
Empati yapıyorum, ilk oynadığımda hiç görev yapmadan saatlerce at sürüp takılabilirdim. Avcılık yapabilirsin. Bir save edin şöyle ortalardan, biraz ekipmanın ve iyi atın açıldığı. Onunla efsanevi hayvanları avla, soygun falan yap. Sarar bence ama kaç saat bilemiyorum.

Okul zamanı RDR 2 bitirmem imkansız, bitirsem de hiçbir şey anlamam. İndirsem açık dünyada takılmak sarar mı, görev falan yapmadan.

Hocam oyunda 380 saatim var ve şunu söyleyebilirim, sadece açık dünyada takılacaksanız en az bir chapter 5'e kadar gelin çünkü her chapter geçtiğinizde açık dünyada keşfedebileceğiniz random encounter veya yan görev gibi hikâyeler açılıyor, eğer ağır bir FPS oyuncusuysanız veya hızlı oynanış seviyorsanız bu oyun size göre olmayabilir ama kesinlikle denemenizi tavsiye ederim RDR2 bir başyapıttır.

Açılıyordan ne anlıyorsunuz ki siz açılıyor derken oyunun hikayesi sizi içine alıyor oyun sarmaya başlıyor açılıyordan zannettiginiz nedir bu kadar açılmasına laf ettiğinize göre gerçekten büyük bir şey bekliyordunuz. Sevmediyseniz her yerde oyun çok kötü demenize gerek yok konu sahibi deneyip kendisi görebilir ayrıca konuda RDR'nin açılması ile ilgili hiçbir şey yokken sırf kötülemek için çok sonradan açılıyor demişsiniz :d
Bu arkadaşlar gerçek hayatlarının boş zamanlarında sabah akşam at sürüyorlar galiba.
Gece ay ışığında tepeye doğru at sürmek bile çok haz verici. Lokum gibi.

Arkadaşları anlıyorum çok fazla öven olunca insan sinirleniyor da oyun iyi arkadaş, iyi. Hantal mıdır hantaldır ama iyi bir hantal. Ben Skyrim'de o hantal avcılık animasiyonunu görmek için tonla mod kuruyorum. :D Herkesin zevki farklıdır işte.

Abi aman diyeyim RDR2'yi sakın eleştirmeyin burada. Yaş bilgileri doğruysa koca koca adamlar fanboy olmuş namusu gibi koruyor oyunu :)

Şaka tabii eleştirin; dünyanın en abartılmış oyunu. Hantal hareketler, dandik düşük çözünürlük kaplamalar, çok iyi olması gerekirken vasat vuruş hissi... Ama oynayın 23123 saat sonra açılıyor oyun. :D

Cidden komik bir yorum olmuş komedyen olmayı düşünmelisiniz.😀

RDR2'ye girersiniz, şöyle bir etrafa bakarsınız "Üff adamlar atmosferi çok iyi yapmış, bu işi biliyorlar." dersiniz ve kapatırsınız. Alınabilecek maksimum verim budur.

İlk kez oynayacaksanız kafanızın içinde bir iki gün "Hey there partner" gibi birtakım sözler yankılanabilir.

Son düzenleme:
Hocam oynadığınız oyunları söyleyebilir misiniz en çok oynadığınız.
Baldur's Gate 3, GoW Ragnarok Valhalla, It Takes Two (bu kadar eğlenceli olduğunu asla tahmin etmezdim), Elden Ring, Days Gone (yarıda bıraktım), CP77 PL. Yakın zamanda oynadiklarımdan aklıma gelenler sanırım bunlar. Onun haricinde arkadaşlarla ara sıra girdiğimiz BF42, The Finals, Battlebit gibi FPS oyunları var. Şu anda da Palworld.

Küçükken oynadıklarımı da sayayım mı? Çocukluğuma inmek ister misiniz? 😀 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı