RDR 2 açık dünyası sarar mı?

Hera092

Picopat
Daha fazla  
Okul zamanı RDR 2 bitirmem imkansız, bitirsem de hiçbir şey anlamam. İndirsem açık dünyada takılmak sarar mı, görev falan yapmadan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beni de nedense sarmadı. Ama saranların da vazgeçemediği bir oyun. Ben sadece daha fantastik seviyorum. Ama Western sevenler için tek geçilir.

Bi Zelda açık dünyası bekleme sağda solda dolu içi boş bi dünya değil ama beni sarmamıştı.

Açık dünya çok detaylı ve zengin. Her an her şeyi görebilirsiniz, kendinize hedefler koyarak yapabilirsiniz. Oyunun ilk 2 saatlik eğitim denebilecek kısmını geçtikten sonra açık dünyada istediğiniz kadar takılın. Şunu belirteyim oyunda biraz ilerleyip açık dünyaya gitmeniz daha iyi olur. Para toplamış olursunuz, daha iyi bir at almış olursunuz ve oynanışı daha çeşitlendirecek silahlar vs. alırsınız.

Ben özellikle grafiklerinden dolayı almayı çok istiyorum ama sıkılabilirim diye korkuyorum da...
Aşırı ağır bi temposu var oyunun herkese gitmiyor. Çok sonradan açılıyor ve baya hantal bi oyun motoru var. Oyun güzel, gerçekçiliğin dibine vuruyorsunuz her anlamda ama oynanıştan çok çalıyor. Bence şu ana kadar çıkmış teknik anlamda en üst düzey oyundur RDR 2.

Yeni konular

Geri
Yukarı