RDR 2 açılıyor kapanıyor

Ripleycsgo

Femtopat
Daha fazla  
RDR 2'yi bir süre oynuyordum Türkçe yamalı halde sonra bir anda Türkçe yama bozuldu bende Türkçe yama dosyalarını sildim yeni dosya yükledim bu sefer de oyun açılmamaya başladı bende dosyaları doğruladım fakat halen açılmamaya devam ediyorun oyun açılıyor altta simge gözüküyor sonra 5-6 saniye sürüp kapanıyor.

RDR 2'yi bir süre oynuyordum Türkçe yamalı halde sonra bir anda Türkçe yama bozuldu bende Türkçe yama dosyalarını sildim yeni dosya yükledim bu sefer de oyun açılmamaya başladı bende dosyaları doğruladım fakat halen açılmamaya devam ediyorun oyun açılıyor altta simge gözüküyor sonra 5-6 saniye sürüp kapanıyor.

Dosyaları doğrula hemen silmeyin oyunu.

Oyunun dizininde version.dll diye bir dosya var ise silin.

Belgelerim'e gelip Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings klasöründeki bütün dosyaları silin.

Türkçe yamayı nereden indirdiniz bu arada?

Belgelerim'e gelip Rockstar Games\Red Dead redemption 2\settings klasöründeki bütün dosyaları silin.

Türkçe yama yı RDR 2 mod sitesinden indirin Open IV yükleyin tecnofun kanalindanda bakabilirsiniz gerisini.

Belgelerim'e gelip Rockstar Games\Red Dead redemption 2\settings klasöründeki bütün dosyaları silin.

Reis tüm yama dosylarını silince düzeldi oynu açılıyor fakat Türkçe yama yok adamakıllı kutucuk sorunsuz oyunu buglamayacak bir yamayı nereden nasıl indirip kurabilirim? Sana zahmet.

Reis tüm yama dosylarını silince düzeldi oynu açılıyor fakat Türkçe yama yok adamakıllı kutucuk sorunsuz oyunu buglamayacak bir yamayı nereden nasıl indirip kurabilirim? Sana zahmet.
Attığım yamayı indirebilirsin. Oyun orijinal ise "2. Orijinal (1491.17) Türkçe Yama" klasörünü download deyin. İndikten sonra klasörün içerisindekileri oyunun dosya konumuna atın.

Screenshot_37.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı