RDR 2 Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kupon her sene geliyor da işte o fiyatlar aynı olabilecek mi? Siz bunu atlıyorsunuz.

Tamamdır hocam. İleride iyi bir bilgisayarı olacak insan 400-500 TL'ye alır oynar. O zaman çöpe atmamış olur parasını değil mi?
Aynı fiyatta olma olasılığı yok mu? Sizde bunu atlıyorsunuz ve çok yüksek ihtimalle 400-500 TL olmayacak oyun Epic'teki indirimleri kullanırsa 90 TL'nin değişeceğini düşünmüyorum. Bilgisayar alacağının bile bir garantisi yokken sırf ilerde belki oynayabilsin diye boş yere 90 TL mi versin? Şuan çok güzel oyunlar oynamak varken. Ve sizin mantığınıza bakarsak şuan gidip tüm indirimde olan oyunları alması lazım ilerde fiyatı artabileceği için. Şuan Steam veya Epic'teki indirimde olan tüm oyunlar kütüphanenizde mi?

Aynı fiyatta olma olasılığı yok mu? Sizde bunu atlıyorsunuz ve çok yüksek ihtimalle 400-500 TL olmayacak oyun Epic'teki indirimleri kullanırsa 90 TL'nin değişeceğini düşünmüyorum. Bilgisayar alacağının bile bir garantisi yokken sırf ilerde belki oynayabilsin diye boş yere 90 TL mi versin? Şuan çok güzel oyunlar oynamak varken. Ve sizin mantığınıza bakarsak şuan gidip tüm indirimde olan oyunları alması lazım ilerde fiyatı artabileceği için. Şuan Steam veya Epic'teki indirimde olan tüm oyunlar kütüphanenizde mi?
Bu konuda size katılıyorum, tam bir kumar meselesi. Ama dediğim gibi eğer bu yaz bir PC alacaksa şimdi alsin bence, ancak daha henüz süre varsa almasına bence de almasın.

Aynı fiyatta olma olasılığı yok mu? Sizde bunu atlıyorsunuz ve çok yüksek ihtimalle 400-500 TL olmayacak oyun Epic'teki indirimleri kullanırsa 90 TL'nin değişeceğini düşünmüyorum. Bilgisayar alacağının bile bir garantisi yokken sırf ileride belki oynayabilsin diye boş yere 90 TL mi versin? Şu an çok güzel oyunlar oynamak varken. Ve sizin mantığınıza bakarsak şu an gidip tüm indirimde olan oyunları alması lazım ileride fiyatı artabileceği için. Şu an Steam veya Epic'teki indirimde olan tüm oyunlar kütüphanenizde mi?

Hala sizde beni anlamıyorsunuz. Sizin "sizde bunu anlamıyorsunuz" dediğiniz yerler saçma bence. Zam gelmeyen şey kalmadı neredeyse. Oyunlara da illaki gelecek. Adım gibi eminim hem genel olarak Epic ve Steam platformlarında oyun fiyatları yükselecek. Game Pass de bu yıl yüksek ihtimalle bir zam alacak. 90 TL'nin değişmeyeceğini düşünüyorum diyorsunuz. Göreceğiz. Hiç PC almaya niyeti olmayan veya asla alamayacak olanlar zaten almasın. Fakat bir sene belki de 2-3 sene sonra bir PC alma hayali olanlar kesinlikle almalıydı. Zaten çoğu kişi aldı. Şimdi de 130 TL kuponu var. Onu kaçıranlar bunu değerlendirmeli. Ve benim mantığıma göre bütün indirimdeki oyunlar alınmalı sonucu çıkmıyor. Anlamadığınız buradan belli. Far Cry 6 ile RDR 2 aynı mı?

Hala sizde beni anlamıyorsunuz. Sizin "sizde bunu anlamıyorsunuz" dediğiniz yerler saçma bence. Zam gelmeyen şey kalmadı neredeyse. Oyunlara da illaki gelecek. Adım gibi eminim hem genel olarak Epic ve Steam platformlarında oyun fiyatları yükselecek. Game Pass de bu yıl yüksek ihtimalle bir zam alacak. 90 TL'nin değişmeyeceğini düşünüyorum diyorsunuz. Göreceğiz. Hiç PC almaya niyeti olmayan veya asla alamayacak olanlar zaten almasın. Fakat bir sene belki de 2-3 sene sonra bir PC alma hayali olanlar kesinlikle almalıydı. Zaten çoğu kişi aldı. Şimdi de 130 TL kuponu var. Onu kaçıranlar bunu değerlendirmeli. Ve benim mantığıma göre bütün indirimdeki oyunlar alınmalı sonucu çıkmıyor. Anlamadığınız buradan belli. Far Cry 6 ile RDR 2 aynı mı?
Neresi saçma? Bayağı mantıklı bence dediğim yer. Zam gelse de oyunun fiyatı 5-6 katına çıkmaz merak etme. Ve zam gelmeme ihtimali de var sadece ihtimaller üzerine konuşuyoruz kesin gelecek diye bir şey yok. Evet göreceğiz bakalım 500 TL olacak mı RDR 2. 2-3 Sene çok uzun bir zaman onun yerine şuan istediği oyunları alsa daha iyi olur. Hayır bunu değerlendirmesine gerek yok. Hayır dediklerinden o sonuç çıkıyor. Her şeye zam geliyor oyunun fiyatı ilerde artacak diyorsun ve bu yüzden almasını söylüyorsun sen anlayamadın. Adlarından da anlaşılacağı üzere aynı değiller ama burada RDR 2 çok daha iyi RDR 2 bilgisayarı olmasa da alınır ama Far Cry 6 o kadar iyi değil bilgisayarı yoksa alınmaz demek istediysen tamamen yanlış. Ve RDR 2 yi şimdi alırsa 2-3 sene sonra bilgisayarı olursa oyunu sevmezse ne yapabilir? Hiçbir şey yapamaz. RDR 2 yi oynayan herkes sevecek diye bir şey yok. Sevmeme ihtimalide var. Sevmez ise 2-3 sene geçtiğinden iadede edemez boşuna parası gitmiş olur.

Neresi saçma? Bayağı mantıklı bence dediğim yer. Zam gelse de oyunun fiyatı 5-6 katına çıkmaz merak etme. Ve zam gelmeme ihtimali de var sadece ihtimaller üzerine konuşuyoruz kesin gelecek diye bir şey yok. Evet göreceğiz bakalım 500 TL olacak mı RDR 2. 2-3 Sene çok uzun bir zaman onun yerine şu an istediği oyunları alsa daha iyi olur. Hayır bunu değerlendirmesine gerek yok. Hayır dediklerinden o sonuç çıkıyor. Her şeye zam geliyor oyunun fiyatı ileride artacak diyorsun ve bu yüzden almasını söylüyorsun sen anlayamadın. Adlarından da anlaşılacağı üzere aynı değiller ama burada RDR 2 çok daha iyi RDR 2 bilgisayarı olmasa da alınır ama Far Cry 6 o kadar iyi değil bilgisayarı yoksa alınmaz demek istediysen tamamen yanlış. Ve RDR 2'yi şimdi alırsa 2-3 sene sonra bilgisayarı olursa oyunu sevmezse ne yapabilir? Hiçbir şey yapamaz. RDR 2'yi oynayan herkes sevecek diye bir şey yok. Sevmeme ihtimalide var. Sevmez ise 2-3 sene geçtiğinden iadede edemez boşuna parası gitmiş olur.

Tamamdır hocam sizin dediğiniz olsun. Çoğu kişi aldı geçti zaten neyi tartışıyorum ben burada. Ama bu yıl sonu Epic indirimlerinde RDR 2 ve diğer oyunlarının bu sene olan indirimleri bekleyen arkadaşlar varsa hiç beklemesinler. Siz lafı kendi istediğiniz gibi anlıyorsunuz. RDR 2 her oyuncunun oynaması gereken bir oyun bunda hemfikiriz herhalde. Fakat RDR 2'yi öyle böyle deneyimleyip sevmemiş, bu türü sevmeyenlere ve RDR 2 gibi uzun oyunları sevmeyenler kesinlikle yine de almalı demedim ben. Bu tarz senaryolu oyunları, aksiyon TPS oyunlarını sevenlerin RDR 2'yi sevememe gibi bir ihtimali olduğunu sanmıyorum. Bu türü sevenler, listesinde olup indirim bekleyenler, sistemi yeterli olmasa da almalılar. Bu benim fikrim katılmıyor olabilirsiniz. Olabilir insanız sonuçta. Hepimiz farklı düşünüyoruz.

Tamamdır hocam sizin dediğiniz olsun. Çoğu kişi aldı geçti zaten neyi tartışıyorum ben burada. Ama bu yıl sonu Epic indirimlerinde RDR 2 ve diğer oyunlarının bu sene olan indirimleri bekleyen arkadaşlar varsa hiç beklemesinler. Siz lafı kendi istediğiniz gibi anlıyorsunuz. RDR 2 her oyuncunun oynaması gereken bir oyun bunda hemfikiriz herhalde. Fakat RDR 2'yi öyle böyle deneyimleyip sevmemiş, bu türü sevmeyenlere ve RDR 2 gibi uzun oyunları sevmeyenler kesinlikle yine de almalı demedim ben. Bu tarz senaryolu oyunları, aksiyon TPS oyunlarını sevenlerin RDR 2'yi sevememe gibi bir ihtimali olduğunu sanmıyorum. Bu türü sevenler, listesinde olup indirim bekleyenler, sistemi yeterli olmasa da almalılar. Bu benim fikrim katılmıyor olabilirsiniz. Olabilir insanız sonuçta. Hepimiz farklı düşünüyoruz.
Evet ben de aldım pişman da değilim fakat başkaları olabilir o yüzden söylüyorum. Bunu bilemezsin aynısı da olabilir daha ucuzuda. Kendi istediğim gibi değil nasıl anlayabiliyorsam öyle anlıyorum dediğini tamamen anlamamışsam daha detaylı açıklama yapman yeterliydi. Bunda hem fikir değiliz ben de RDR 2 yi çok sevdim fakat başka kişiler sevmeyebilir. Mesela bu forumda konu açan görmüştüm "RDR 2 yi sevmedim" diye. Ama en azından 2 saati geçmeyecek şekilde denenebilir bence severse devam eder. Bence sevmeme ihtimali tabii ki var çok düşükte olsa her zaman var o ihtimal. Ama bu konuda katılıyorum farklı fikirlerimizin olması normal.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı