RDR 2 alınır mı?

Biyonla

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün yeni GTA 5'i bitirdim ve RDR 2'yi alsam mı almasam mı kararsızım çünkü çoğunlukla Valorant oynuyorum ve kendime güzel bir Phantom skini almak istiyorum. Ne önerirsiniz? (normalde alırım da fazla oynamam diye korkuyorum)

Steam üzerinden almayi düşünüyorsanız indirim zamanı alınız 2 saati geçirmeden deneyin beğenmezseniz iade edin. Ayrıca eğer Steam'i çevrimdışı baglarsaniz saat olayi çalışmıyor diye biliyorum detaylar için internetten arastirsbilirsiniz bu sayede oyunu 15 gün geçirmeden bitiriliyor bazi oyunlar. Size kalmış bir şey açık dünya seviyorsanız alin deneyin.

Steam üzerinden almayi düşünüyorsanız indirim zamanı alınız 2 saati geçirmeden deneyin beğenmezseniz iade edin. Ayrıca eğer Steam'i çevrimdışı baglarsaniz saat olayi çalışmıyor diye biliyorum detaylar için internetten arastirsbilirsiniz bu sayede oyunu 15 gün geçirmeden bitiriliyor bazi oyunlar. Size kalmış bir şey açık dünya seviyorsanız alin deneyin.

RDR 2 oyunu 40 saat yani 2 saatte olayı çözmesi mümkün değil.

Oyun zaten 2 saatten sonra başlıyor.

Geri
Yukarı