RDR 2 alınır mı?

Teşekkürler :) Peki RDR 2 için soracağım şu;

1. Hani oyunların bir kısmına gelip istenildiği şeyi bulamadığımız zar zor arayarak bulduğumuz oyunlardan mı RDR 2? Yani bulmacalı mı oyun yoksa size oyun gösteriyor mu ne yapacağınızı?
2. Hikayede birkaç görev yapılınca oyunun açık dünyası açılıyor mu? Yoksa hikayenin bitmesi mi gerek?
Hayır zor bir durum yok oyunda. Oyunun açık dünyası hep açık oyunun bitmesine gerek yok. İstediğiniz gibi serbest takılabilirsiniz.

RDR2 hayatımda oynadığım en iyi 5 oyun arasına çok rahat girer.
Sıkılmadan 20 saat oynadım aralıksız. (ara da sırada kalkıp bir hava aldım)
Başka hiçbir oyunda tek seferde oturup bu kadar saat devirdiğimi hatırlamıyorum.

Teşekkürler :) peki RDR 2 için soracağım şu;

1. hani oyunların bir kısmına gelip istenildiği şeyi bulamadığımız zar zor arayarak bulduğumuz oyunlardan mı RDR 2? Yani bulmacalı mı oyun yoksa size oyun gösteriyor mu ne yapacağınızı?
2. hikayede birkaç görev yapılınca oyunun açık dünyası açılıyor mu? Yoksa hikayenin bitmesi mi gerek?

3-4 görevden sonra tamamen açık dünyaya açılabiliyorsunuz.
Oyunun görevleri falan hiç sıkıcı değil diğer oyunlar gibi boş boş ortalıkta dolaşıp yapıcağınız şeyi bulamama işi yok görevlerin nerede olduğu zaten haritada belirtiliyor.
Harika bir oyun oynamanızı tavsiye ediyorum.

şu an arkada tekrar indirmekteyim oyun 119 GB ben 83 GB deyim

Oyunlardaki gerçekçi detaylar sadece oyunların 150 GB olmasıyla alakalı olsaydı herkes yapardı. Bu o kadar basit bir şey değil. Oyuna yapılan yatırımı ve uğraşı gösteriyor, her firmanın yapabileceği bir şey kesinlikle değil. Oyunun hikâyesi ise tek bir noktaya bağlı bir hikâye değil. Bir sürü elementi içerisinde barındıran, sürekli dallanıp budaklanan bir hikâye. Kesinlikle alınır.

Batman Arkham Collection güzeldir, daha önceden ücretsiz verilmiş olsa da her türlü yine de değer. Avengers için aynısını söyleyemeyeceğim.

Herkes beğeniyor diye aldım ben de ama şahsen beni sarmadı. GTA'nın 1899'da geçen hâli gibi. Grafikleri, fizik yapısı çok kaliteli. Eleştireceğim hemen hiçbir yanı yok fakat benim tarzım değil bu tür galiba.

Herkes beğeniyor diye aldım ben de ama şahsen beni sarmadı. GTA'nın 1899'da geçen hâli gibi. Grafikleri, fizik yapısı çok kaliteli. Eleştireceğim hemen hiçbir yanı yok fakat benim tarzım değil bu tür galiba.

Hocam yanlış anlamayın fikrinize saygı duyuyorum ancak bence böyle bir oyuna GTA yakıştırması yapmak çok yanlış evet aynı firmanın oyunu fakat GTA'dan 100 kat daha detaylı.

Hocam yanlış anlamayın fikrinize saygı duyuyorum ancak bence böyle bir oyuna GTA yakıştırması yapmak çok yanlış evet aynı firmanın oyunu fakat GTA'dan 100 kat daha detaylı.
Evet çok daha detaylıdır tabi. Ama hani at arabasını durdurup arabayı çalıyorsun gibi şeyler GTA'yı anımsatmıştı bana. 3-4 saat kadar oynadım oyunu da.

RDR2 dünyanın en iyi oyunudur, diyen tiplerden değilim. Bana hitap etmediğinden dolayı fazlasıyla önyargıyla yaklaşmış birisiyim. 98TL'ye sana vadettiği çok şey var o yüzden tercih edilebilir bir şey kaybetmezsin.

Arkham Collection tam F/P paket, oynamasanda al kenarda dursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı