RDR 2 alınır mı?

heisenburak

Centipat
Daha fazla  
RDR 2 şu an Steam'de indirimde 98 TL gibi bir fiyatı var. Sizce alınır mı? Ayrıca oyunu şimdi oynamak için almayacağım yaza doğru sistem toplayacağım, onun için alıyorum. Yani biraz yatırım gibi olacak. Sizce alınır veya bu fiyattan daha aşağıya düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR 2 şu an Steam'de indirimde 98 TL gibi bir fiyatı var. Sizce alınır mı? Ayrıca oyunu şimdi oynamak için almayacağım yaza doğru sistem toplayacağım, onun için alıyorum. Yani biraz yatırım gibi olacak. Sizce alınır veya bu fiyattan daha aşağıya düşer mi?

Şahsen oyun gayet güzel ama at sürüyonuz maalesef aslında güzel bir şey ama o kadar çok sürüyoruz ki bir zaman sonra bıkıyor insan. 98₺'ye değecek bir oyun olduğunu düşünüyorum tek eksisi bu kadar at sürmek almanız gayet güzel olacaktır.

Ben 150 TL civarı almıştım , hatırı sayılır bir zaman önce. Zam gelecek kesin sadece zamanı net değil. Almanı tavsiye ederim. Belki sevmeyebilirsin ama sana belirli bir kalite sunacağı kesin.

Direk al. Bu fiyattan aşağı düşeceğini sanmıyorum hatta yükseleceğini düşünüyorum. Gerek grafikleri gerek hikayesi gerek oynanışı her şeyiyle muazzam. Zam gelmeden al.

Şahsen oyun gayet güzel ama at sürüyonuz maalesef aslında güzel bir şey ama o kadar çok sürüyoruz ki bir zaman sonra bıkıyor insan. 98₺'ye değecek bir oyun olduğunu düşünüyorum tek eksisi bu kadar at sürmek almanız gayet güzel olacaktır.
Kovboy Temalı bir oyunda ne bekliyordun forza gibi mclaren mı sürelim?

Kesinlikle al. Rockstar'ın son indirimleri olabilir. RDR 2'yi neredeyse bedava kıvamında fiyattan satıyorlar. diye düşünüyorum. şu an oynamazsan bile ileride oynarsın.

me: ben bile ilerde yeni pc olursa oynarım diye aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı