RDR 2 alınır mı?

432777

Hectopat
Arkadaşlar Epic Games'ten RDR 2 almayı planlıyorum ama sonrasında pişman olur muyum? Bir de Epic kuponu ile %33 extra indirim geliyor, bu indirimli fiyattan almam için 255 ₺ gibi bir miktar yatırmam yeterli mi yoksa tam 380 lira para yatırıp o şekilde mi satın alabiliyorum?

Fiyatını bilemem ama şu zamana kadar ki oynadığım en güzel hikayeli oyun açık dünyası da güzel gezmeyi seviyorsan detaylarla dolu bir oyun pişman olacağını hiç sanmıyorum.

250 TL nin alabileceği en iyi şey. Oyun demiyorum, şey diyorum. Bazı yerlerde biraz ağır işler, sürekli hareketli oyunlar oynamışsan sıkabilir ancak oyunun olayının zaten o olduğunun farkına varırsan pişman edecek bir oyun değil. İndirimli fiyat neyse kartından o çekilir.

250 TL'nin alabileceği en iyi şey. Oyun demiyorum, şey diyorum. Bazı yerlerde biraz ağır işler, sürekli hareketli oyunlar oynamışsan sıkabilir ancak oyunun olayının zaten o olduğunun farkına varırsan pişman edecek bir oyun değil. İndirimli fiyat neyse kartından o çekilir.

Aynen öyle ilk başta çok sıkıcı geliyor ama ilerledikçe daha sarıyor oyun.

Arkadaşlar Epic Games'ten RDR 2 almayı planlıyorum ama sonrasında pişman olur muyum? Bir de Epic kuponu ile %33 extra indirim geliyor, bu indirimli fiyattan almam için 255 ₺ gibi bir miktar yatırmam yeterli mi yoksa tam 380 lira para yatırıp o şekilde mi satın alabiliyorum?
kankam ben aldım 255tl veriyorsun sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı