RDR 2 ana karakterimiz neden bu kadar hantal?

264075

Hectopat
Oyunu yaklaşık 14 saattir falan oynuyorum konsolda oynuyorum. Yani oyun içine çekiyor beni oynayasım geliyor oynuyorum zaten de ama ana karakterimiz olsun çevremiz olsun sanki her şey ağır çekimde hareket ediyor gibi niye böyle? Vahşi batı diye mi böyle hantal yapmışlar diyeceğim ne alaka yani o zaman öyle bir muhabbet de yoktu ki. Umarım GTA 6 da böyle hantallıkta olmaz.

Gerçekçi yapmaya çalışmışlar. Özellikle uçmalı-kaçmalı oyunlarla çok vakit geçiriyorsanız, RDR 2'ye alışmakta bir o kadar zor oluyor. Benim için hiçbir zaman sorun olmamıştı mesela bu durum.

Oyunu yaklaşık 14 saattir falan oynuyorum konsolda oynuyorum. Yani oyun içine çekiyor beni oynayasım geliyor oynuyorum zaten de ama ana karakterimiz olsun çevremiz olsun sanki her şey ağır çekimde hareket ediyor gibi niye böyle? Vahşi batı diye mi böyle hantal yapmışlar diyeceğim ne alaka yani o zaman öyle bir muhabbet de yoktu ki. Umarım GTA 6 da böyle hantallıkta olmaz.
Bu oyunlar aynı firma yaptı diye aynı türde değil.
GTA daha arcade oynanışa sahipken, RDR 2 biraz daha simülasyona kayıyor.
RDR 2'de amaç gerçekçiliği vermek, GTA'da eğlendirmek.

Hocam oyunu gerçeğe yakın yapmaya çalıştıkları için öyle ne bileyim bir Witcher'ya da GTA karakteri gibi hemen hoplayıp tırmanamaz karakterler gerçeğe yakın olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı