Sürprizbozan RDR 2 Arthur Morgan'ın kaderi nasıl oluyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Az önce bitirdim ,
(Arthur Morgan'lı olan kısmı). Yüksek onurda bitirmek isterdim fakat o NPC'lere sıkmak falan çok eğlenceliydi. E tabii düşük onurda bitirince de ister istemez fazlasıyla üzdü. Gelmiş geçmiş en iyi oyun diyebilirim hatta oyun değil çok farklı bir şey bu.

Az önce bitirdim ,
(Arthur Morgan'lı olan kısmı). Yüksek onurda bitirmek isterdim fakat o NPC'lere sıkmak falan çok eğlenceliydi. E tabii düşük onurda bitirince de ister istemez fazlasıyla üzdü. Gelmiş geçmiş en iyi oyun diyebilirim hatta oyun değil çok farklı bir şey bu.
Kafaya mermi yiyince hayatını sorguluyorsun böyle hele bir de Micah itinden yediysen mermiyi.

Arthur'a tahsilat işlerinde öksüren ve sonrasında öldüğü için ailesinden tahsilat yaptığımız adam tüberküloz bulaştırıyor. Tedavi olamıyoruz, hiçbir şekilde ölümden kaçışınız yok hikayeye göre. Onur seviyenize bağlı olarak ya hastalıktan ölüyorsunuz ya da Micah sizi öldürüyor. Tavsiyem onuru yüksek tutmanız. Zor bir şey değil zaten. En azından Micah öldürmüş olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı